РЕЗУЛЬТАТИ
участі спортсменів України
на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року
11 день змагань
29 липня 2017 року
№ з/п |
Вид спорту |
Вид програми |
Прізвище ім`я |
Стать |
Місце |
Результат |
Регіон |
|
1 |
Пляжний волейбол (чоловіки) |
Командні |
Кошкаров Антон |
чол. |
І |
фінал за 1-2 місце Україна-Україна |
м.Київ |
|
|
Цапкаленко Микола |
м.Київ |
||||||
|
Командні |
Тарасов Сергій |
чол. |
ІІ |
фінал за 1-2 місце Україна-Україна |
м.Київ |
||
|
Донченко Дмитро |
Київський |
||||||
2 |
Пляжний волейбол (жінки) |
Командні |
Затилкіна Анна |
жін. |
І |
фінал 1-2 місце Україна-Литва |
Сумський |
|
|
Рилова Раїса |
жін. |
Одеський |
|||||
|
Командні |
Ярошевська Юлія |
жін. |
ІІІ |
фінал 3-4 місце Україна-Росія |
м.Київ |
||
|
Черненко Юлія |
жін. |
м.Київ |
|||||
3 |
Тхеквондо |
керугі -58 кг |
Боярин Вадим |
чол. |
ІІ |
|
Полтавський |
|
|
|
керугі -68 кг |
Жадан Іван |
чол. |
5 |
|
Дніпропетровський |
|
|
|
керугі +67 кг |
Леванович Марія |
жін. |
7 |
|
Дніпропетровський |
|
4 |
Спортивне орієнтування |
естафета |
Федосєєва Ганна |
жін. |
ІІ |
1:41.20 |
Харківський |
|
|
Біда Тетяна |
жін. |
Харківський |
|||||
|
Мельник Яна |
жін. |
м.Київ |
|||||
|
Санькін Олександр |
чол. |
ІІ |
2:01.38 |
м.Київ |
|||
|
Плахотнік Дмитро |
чол. |
Харківський |
|||||
|
Ніколаєнко Руслан |
чол. |
м.Київ |
|||||
5 |
Боулінг |
Майстер |
Д'яченко Алла |
жін. |
9-16 |
|
Одеський |
|
|
|
Майстер |
Ковальчук Катерина |
жін. |
9-16 |
|
Полтавський |
|
|
|
Майстер |
Яловега Владилав |
чол. |
5-8 |
|
Полтавський |
|
6 |
Легка атлетика |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
марафон |
Свинобій Марія |
жін. |
ІІ |
3:12.53 |
Київський |
|
|
марафон |
Байрамова Юлія |
жін. |
9 |
3:44.43 |
Київський |
||
|
|
метання диску |
Урсуленко Наталія |
жін. |
7 |
41.29 |
Херсонський |
|
|
|
5000 м біг |
Сидоренко Анастасія |
жін. |
ІІ |
18:03.58 |
Одеський |
|
|
|
Естафета 4х100 м жінки |
Кочмарик Вікторія |
жін. |
ІІ |
3:52.62 |
Дніпропетровський |
|
|
|
Шаповал Юлія |
жін. |
Дніпропетровський |
||||
|
|
Куприч Соломія |
жін. |
Дніпропетровський |
||||
|
|
Єзловецька Наталя |
жін. |
Київський |
||||
|
|
Естафета 4х100 м чоловіки |
Пендрак Максим |
чол. |
ІІ |
41.77 |
Харківський |
|
|
|
Вишинський Дмитро |
чол. |
Волинський |
||||
|
|
Руденко Дмитро |
чол. |
Дніпропетровський |
||||
|
|
Дмитриєнко Олександр |
чол. |
Луганський |
||||
|
|
Естафета 4х400 м жінки |
Кочмарик Вікторія |
жін. |
ІІ |
48.81 |
Дніпропетровський |
|
|
|
Шаповал Юлія |
жін. |
Дніпропетровський |
||||
|
|
Куприч Соломія |
жін. |
Дніпропетровський |
||||
|
|
Єзловецька Наталя |
жін. |
Київський |
||||
|
|
Естафета 4х400 м чоловіки |
Кулик Микола |
чол. |
ІІ |
3:16.92 |
Черкаська |
|
|
|
Компанієць Сергій |
чол. |
Дніпропетровський |
||||
|
|
Драч Сергій |
чол. |
Дніпропетровський |
||||
|
|
Руденко Дмитро |
чол. |
Дніпропетровський |
||||
7 |
Баскетбол (чоловіки) |
командні |
3-4 фіналу |
|
ІІІ |
67-53 |
|
|
Україна - Греція |
||||||||
8 |
Баскетбол (жінки) |
командні |
3-4 фіналу |
|
4 |
52-53 |
|
|
Україна - Італія |
||||||||