Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

• 1
  • 2

Національна паралімпійська збірна з фехтування на візках підвела підсумки індивідуальних змагань кубку світу, що проходить у місті Егер (Угорщина), п'ятьма медалями: 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові. І сьогодні, 16 лютого, команда розпочала боротьбу за найвищі нагороди кубку світу у командних змаганнях, які сьогодні стануть фінальною крапкою в Егері.  До речі, у кубкові світу беруть участь спортсмени з 29 країн світу.

Україночки останнім часом досить вдало виступають у світовому фехтуванні: власне жіноча шабля принесла повний комплект нагород національній команді. Золото на рахунку шаблістки харків'янки Олени Федоти (категорія В). У фіналі змагань вона з рахунком 15:3 перемогла Ірину Мішурову з Росії.

У півфіналі категорії А зустрілися двоє українок. Львів'янка Наталя Морквич виявилася сильнішою за харків'янку Євгенію Бреус – 15:10, якій дісталася бронза. Проте Наталя поступилася Кінзі Дроздз з Польщі – 11:15 і виграла срібло. Наталя Морквич також виборола і другу особисту медаль.: до срібла в шаблі (категорія А) вона додала медаль ідентичного ґатунку й у рапірі. У фіналі українці забракло 5 балів, щоб стати чемпіонкою. З рахунком 15:10 перемогла представниця Гонконгу.

Поки єдиним призером серед чоловіків у збірній став Андрій Демчук. Він виборов бронзу у фехтуванні на рапірі (категорія А). У зустрічі за вихід до фіналу львів‘янин поступився угорцю Річарду Освату – 5:15.

Сьогодні, 16 лютого, кубок світу продовжиться командними змаганнями у жіночій рапірі, де Україна зустрінеться з Гонконгом, та чоловічій шаблі, там на першій стадії на українців чекає переможець пари Угорщина – Гонконг.

Вболіваємо за українських паралімпійців!  Все буде Україна!