Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Другий змагальний день кубку світу з кульової стрільби, в якому беруть участь понад 220 спортсменів з 48 країн світу,  додав до скарбнички нашої команди ще три золота, срібло та дві бронзи.

Таким чином, у доробку нашої команди після двох днів змагань - 5 золотих, 2 срібні та 3 бронзові медалі. 

Золото в індивідуальній вправі R7  (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень, клас SH1, чоловіки завоював Дорошенко Андрій. Також, золото у командній вправі Р5 (швидкісна стрільба з пневматичного пістолета на 10 м, клас SH1, змішана дисципліна) здобули Денисюк ОлексійЗахватаєв Андрій та Ляху Ірина. В цій же вправі Денисюк Олексій в індивідуальному заліку здобув бронзу. 

Завершився день українським подіумом у вправі R4 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м стоячи, клас SH2, змішана дисципліна). Срібло здобув Ковальчук Василь, а бронзу Плакущий Віталій. Також команда у вправі R4 у складі Ковальчука Василя, Матафонова Юрія та Плакущого Віталія посіла перше місце. 

Трансляції змагань кубку світу наживо на веб-сторінці: https://m.paralympic.org/shooting 

Вітаємо з влучними пострілами українських паралімпійців на цьому важливому кубкові світу з кульової стрільби, та разом  зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України - компаніями lifecell та ВОЛЯ - вболіватимемо за українських паралімпійців та підтримуватимемо їх! Ваша підтримка - наша перемога!