Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України

на ХІІ  зимових  Паралімпійських  Іграх  2018 року

м. Пхьончхан (Південна   Корея)                                                                      Паралімпійське селище

7 день  змагань

16 березня 2018 року

 

В  змаганнях  взяло  участь 20 українських спортсменів в 2 видах спорту    

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Клас

Прізвище ім`я

Місце

Результат

Регіон

1

Біатлон

15 км  довга дистанція                    (індивідуальна гонка)

В 3

Лук'яненко Віталій Володимирович -лідер Марчишак Іван

І

45:12.9

Харківська обл., Київська обл.

2

В 1

Казік Олександр Вікторович - лідер Кучерявий  

ІІ

45:36.5

Вінницька обл.

3

12,5 км  довга дистанція                                 (індивідуальна гонка)

В 2

Шишкова Оксана Валеріївна -                   лідер  Казаков Віталій                  

ІІ

40:31.1

Харківська обл.

4

B 2

Прилуцька Ольга Валеріївна -                     лідер  Бабар Борис

4

42:51.2

м.Київ,     Чернігівська обл.

5

LW 8  

Буй Ірина Василівна

4

41:24.4

Вінницька обл.

6

15 км  довга  дистанція                                 (індивідуальні перегони)

В 2

Уткін Юрій Володимирович -лідер Перехода Руслан

4

46:40.3

Харківська обл.

7

В 2

Ковалевський Анатолій Олександрович -лідер Мукшин Олександр

4

46:40.3

м.Київ,                    Сумська обл.

8

LW 12 

Радь Тарас Михайлович

4

51:03.6

Тернопільська обл.

9

LW 8  

Вовчинський Григорій Васильович

4

44:47.8

Київська обл.

10

12,5 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)

LW 8  

Конашук Богдана Петрівна

5

42:27.5

Волинська обл.

11

15 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)

LW 8  

Рептюх Ігор Миколайович

5

45:02.2

Чернігівська обл.

12

LW 6 

Ситник Віталій Юрійович

6

48:00.2

Дніпропетровська обл.

13

Біатлон

15 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)

В 2

Суярко Дмитро Олегович - лідер Потапенко Василь

6

48:48.3

Чернігівська обл.           

14

В 3

Махоткін Олександр Костянтинович - лідер Нікулін Денис

8

50:39.1

Харківська обл.

15

12,5 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)

LW 8  

Ляшенко Людмила Олександрівна

10

46:11.4

Харківська обл.

16

15 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)

В 2

Решетинський Ярослав Юрійович - лідер Стефурак Назар

11

53:03.4

м.Київ,                              Харківська обл.

17

12,5 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)

LW 6 

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

11

46:18.3

Волинська обл.

18

15 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)

LW 8  

Романюк Сергій Васильович

12

51:54.7

Закарпатська обл.

19

LW 10 

Яровий Максим Володимирович

15

59:46.6

Миколаївська обл.

20

Сноуборд

Банкед -Слалом

LL2

Ошаров Іван Станіславович

15

м.Київ