Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

 

Завершились фінальні змагання ХХVII Спартакіади "Повір у себе" з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору, слуху, розумового і фізичного розвитку.

 

Спортсмени м. Києва досягли такий результатів:

 

Біг 60 м. дівчата - молодша група (з ураженнями опорно-рухового апарату).

 

Скитович Дар'я (тренер Сироїд М.) - 1місце.

 

Онищенко Ірина (тренер Сироїд М.) - 3 місце.

 

Біг 100 м - дівчата - старша група (з порушеннями зору).

 

Петренко Валентина (тренер Панкратов А.) - 4 місце.

 

Біг 100 м - юнаки - старша група (з ураженнями опорно-рухового апарату).

 

Паламарук Дмитро (тренер Сироїд М.) - 1 місце.

 

Овчаренко Владислав (тренер Сироїд М.) - 4 місце.

 

Біг 100 м - юнаки - старша група (з порушеннями слуху).

 

Чиж Андрій (тренер Панкратов А.) - 4 місце.

 

Гайдай Максим (тренер Панкратов А.) - 7 місце.

 

Біг 200 м. дівчата - молодша група (з порушеннями слуху).

 

Вакуленко Ольга (тренер Панкратов А.) - 4 місце.

 

Сандугей Амалія (тренер Панкратов А.) - 7 місце.

 

Біг 200 м - дівчата - старша група (з порушеннями слуху).

 

Петренеко Валентина (тренер Панкратов А.) - 3 місце.

 

Біг 100 м - юнаки - старша група (з порушеннями слуху).

 

Чиж Андрій (тренер Панкратов А.) - 7 місце.

 

Гайдай Максим (тренер Якимчук Т.) - 8 місце.

 

Стрибки у довжину з місця- дівчата - молодша група

 

Скитович Дар'я (тренер Сироїд М.) - 1 місце.

 

Стрибки у довжину з розбігу- дівчата - молодша група.

 

Онищенко Ірина (тренер Сироїд М.) - 2 місце.

 

Стрибки у довжину з місця- юнаки - молодша група.

 

Ципоркин Михайло (тренер Сироїд М.) - 6 місце.

 

Стрибки у довжину з місця- юнаки - старша група.

 

Паламарук Дмитро (тренер Сироїд М.) - 1 місце.

 

Стрибки у довжину з розбігу - юнаки - старша група.

 

Овчаренко Владислав (тренер Сироїд М.) - 3 місце.

 

Стрибки у довжину з розбігу - юнаки - старша група (з порушеннями слуху).

 

Чиж Андрій (тренер Панкратов А.) - 3 місце.

 

Метання м'яча - дівчата - молодша група (з ураженнями опорно-рухового апарату).

 

Скитович Дар'я (тренер Сироїд М.) - 1 місце.

 

Онищенко Ірина (тренер Сироїд М.) - 2 місце.

 

Метання м'яча - дівчата - молодша група (з порушеннями слуху)

 

Вакуленко Ольга (тренер Панкратов А.) - 2 місце.

 

Сандугей Амалія (тренер Панкратов А.) - 6 місце.

 

Метання м'яча - юнаки - молодша група (з порушеннями розумового і фізичного розвитку)

 

Цилоркін Михайло (тренер Сироїд М.) - 5 місце.