Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

1433713У м. Київ (боулінг-клуб «Gulliver»), з 17-18 жовтня2018., пройшов Чемпіонат міста Києва з боулінгу серед глухих спортсменів.

 

ПРОТОКОЛ

Чемпіонату Києва з боулінгу
серед спортсменів з вадами слуху (юнаки та юніори)

Індивідуальний залік, юніорки (2000-2002)

Прізвище,ім'я

Рік

народження

№ школи

1

2

3

4

Сума

Ср.

результат

1

Вербіцька Дарія

2001

6

86

106

76

82

350

87,5

2

Поля руш Дорина

2001

18

71

103

81

76

331

82,8

3

Яременко Аніто

2001

6

74

63

86

69

292

73,0

4

Моргунова Юлія

2001

18

65

74

67

70

276

69,0

5

Слабоуз Анастасія

2002

18

57

99

74

44

274

68,5

п/к

Копач Марія

2002

9

73

68

69

93

303

75,8

 

Парній залік, юніори (2000-2002)

Прізвище,ІЛЛЯ

№ школи

1

2

3

4

Сума

Загальна

сума

Ср.

результа

1

Дідковський Олександр

6

87

100

105

87

379

734

91,8

 

Білінський Констант.

 

88

76

110

81

355

 

 

2

Писаненко Леонід

18

69

52

76

102

299

670

83,8

 

Колесніченко Олексій

 

103

92

77

99

371

 

 

3

Дудка Валерій

9

79

84

108

90

361

638

79,8

 

Рудницький Микола

 

69

58

45

105

277

 

 

4

Богоніс Тарас

9

83

79

91

58

311

587

73,4

 

Моїссеєв Ян

 

87

53

45

91

276

 

 

п/к

Видиборець Юрій

6

117

112

145

100

474

794

99,3

 

Гарбузюк Віталій

 

67

93

81

79

320

 

 

п/к

Вербило Філіп

 

41

35

92

88

256

634

79,3

 

Ягодін Давід

 

79

130

85

84

378

 

 

 

Парній залік, юніорки (2000-2002)

Прізвище,ІЛЛЯ

№ школи

1

2

3

4

Сума

Загальна

сулла

Ср.

результа

1

Яременко Аніта

6

74

63

86

69

292

642

80,3

 

Вербіцька Дарія

 

86

106

76

82

350

 

 

2

Поля руш Дари но

18

71

103

81

76

331

607

75,9

 

Моргунова Юлія

 

65

74

67

70

276

 

 

н/К

Слабоуз Анастасія

 

57

99

74

44

274

577

72,1

 

Копач Марія

 

73

68

69

93

303

 

 

 

Індивідуальний залік

Місце

Юнаки

№ школи

1

Паніван Руслан

18

2

Марчищак Вадим

6

3

Иарабінович Олександр

6

4

Карабець Стефан

18

5

Панасюк Олександр

6

б

 

 

 

Місце

Дівчатки

№ школи

1

Мостенська Валентина

18

2

Слабоуз Анастасія

18

3

Красноглазова Катерина

18

4

Копанова Олена

18

5

Нежур Вікторія

6

6

Вознюк Людмила

6


Парний залік.

Місце

Юнаки

№ школи

п/к

Карабець Стефан

18

 

Паніван Руслан

 

п/к

Карабінович Олександр

6

 

Марчищак Вадим

 

п/к

Панасюк Олександр

6

 

Парний залік.
 

Місце

Дівчатки

№ школи

1

Слабоуз Анастасія

18

 

Мостенська Валентина

 

2

Красноглазова Катерина

18

 

Копанова Олена

 

3

Вознюк Людмила

6

 

Нежур Вікторія