• КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

• 1
  • 2

IMG 6ddf30b2e81828083256e3d0ed766560 V

Минулого тижня у столичному боулінг-клубі «Гулівер» пройшов Чемпіонат міста Києва з боулінгу, серед спортсменів з вадами слуху. Змагання проходили у два дні, а саме 17-го та 18-го жовтня. Учасниками Чемпіонату були юнаки та дівчата, учні київських шкіл, віком від 13 років.

Київський міській центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Київський міській осередок СФГУ* та Спортивний клуб глухих з боулінгу «300» виступили організаторами даного Чемпіонату.

Атмосфера за якої проходили змагання, була по-справжньому дружньою, не зважаючи на бажання кожного перемогти, стати кращим та здобути нагороду. До слова, Чемпіонат відбувся у відповідності до всіх встановлених правил, без будь-яких порушень.

Підсумки змагань виявили наступник призерів та переможців:

в індивідуальному заліку

серед юнаків – І-ше місце здобув Паніван Руслан, ІІ-ге місце Марчищак Вадим та ІІІ-тє місце Карабінович Олександр;

серед дівчаток – І-ше місце здобула Мостенська Валентина, ІІ-ге місце Слабоуз Анастасія та ІІІ-тє місце Красноглазова Катерина.

у парному заліку перемогли Карабець Стефан з Паніван Русланом серед юнаків та пара дівчат Слабоуз Анастасія та Мостенська Валентина.

Закінчилися змагання оприлюдненням переможців, церемонію нагородження та фотографуванням на згадку.

Вітаємо юних переможців та бажаємо подальших звитяг кожному з учасників даного чемпіонату.