Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

36709405 1777399195673385 8408761000165113856 o

Добігли кінця особисті змагання на етапі кубку світу із фехтування на візках, що наразі проходить у столиці Польщі, м. Варшаві: українським паралімпійцям вдалось додати до попередньо завойованих нагород ще 6 медалей - 2 золоті та 4 бронзові нагороди. Наразі в скарбничці національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках 10 високих нагород, серед яких - 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових. 

 

Дуже порадували дівчата-шаблістки: золото виборола Бреус Євгенія, а бронзу - Морквич Наталя у жіночій шаблі в категорії А та Позняк Тетяна (категорія В). У чоловічій шаблі Демчук Андрій виборов бронзову медаль (категорія А). 

У категорії С (найважче ураження) Шавкун Сергій виборов золото у шпазі, Антон Дацко виборов бронзу у чоловічій шпазі категорії В. 

Етап кубку світу із фехтування на візках триватиме до 9 липня. За представництвом країн та спортсменів його можна прирівняти до чемпіонату світу: 256 спортсменів із 33 країн.

 

Завтра стартують командні змагання, вболіватимемо (попри вихідні) за нашу національну паралімпійську збірну команду фехтувальників!  Дивитись на живо / LIVE TV:  

http://szablakilinskiego.pl/?page_id=1795 

https://www.facebook.com/szablakilinskiego/

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України