Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

original.jpg

Партнер Національного комітету спорту інвалідів України клініка ISIDA спрямувала свою увагу на діток з інвалідністю:  5-7 травня 2019 року діти з інвалідністю зможуть отримати безкоштовну консультацію в клініці.

 

Починаючи з 5 травня в Європейський день боротьби проти дискримінації людей з інвалідністю (включно до 7 травня) , у всіх відділеннях педіатрії клініки ISIDA, дітей з інвалідністю будуть безкоштовно консультувати лікарі: педіатри, отоларингологи і ортопеди.

Клініка ISIDA вже багато років працює з дотриманням принципів соціально-відповідальної компанії. Людям з інвалідністю в клініці приділяється особлива увага. Так, в січні 2019 року клініка ISIDA прийняла рішення про надання спортсменкам, які входять до складу паралімпійської і дефлімпійської збірних України, широкого спектра гінекологічних та репродуктивних медичних послуг на безоплатній основі. Допомога дітям з інвалідністю в Європейський день боротьби проти дискримінації людей з інвалідністю - крок клініки назустріч людям, яка потребує підвищеної турботи.

Щоб скористатися пропозицією клініки ISIDA і отримати 5-7 травня консультацію лікаря по одному з напрямків, зателефонуйте в клініку на лінію допомоги 0800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 та запишіться на прийом.

Щоб консультація лікаря була максимально-ефективною, візьміть з собою історію хвороби Вашої дитини. Не забудьте також його свідоцтво про народження і посвідчення про інвалідність.

 

Деталі:

https://isida.ua/uk/news/5-7-maia-2019-goda-deti-s-invalidnostu-mogut-poluchit-besplatnuu-konsultatsiiu-spetsialista-/