Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

10
Завершився ІІІ заїзд до Західного реабілітаційно-спортивного центру (ЗРСЦ) осіб з обмеженими можливостями міста Києва. Фізкультурно-спортивна реабілітація проходила з 16 по 27 листопада 2018 року на базі Західного спортивно-реабілітаційного центру який знаходиться в гірській місцевості, село Верхнє, Турківського району, Львівської області. Також, буде незайвим звернути увагу на назву вулиці за якою розташований центр, вулиця називається – “Рівних прав та можливостей”, що досить незвично та може багато про що сказати. 

12
Ландшафтні та кліматичні умови в поєднанні з неперевершено гарною природою – саме в таке місце потрапляєш, коли приїжджаєш до Західного реабілітаційно-спортивного центру. 

В Центрі присутні всі умови для проходження реабілітації особами з обмеженими можливостями. Працівники Центру різних фахових напрямків, підлаштовують програму реабілітації під кожного учасника, беручи до уваги фізичні можливості та психологічний стан.  

Відділення реабілітаційного центру:

Фізкультурно-спортивна реабілітація для інвалідів з ураженням слуху;  

Фізкультурно-спортивна реабілітація для інвалідів з ураженням інтелекту;  

Фізкультурно-спортивна реабілітація для інвалідів з ураженням зору;

Фізкультурно-спортивна реабілітація для інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату;

Фізкультурно-спортивна реабілітація засобами зимових видів спорту, зокрема лижних гонок, біатлону, гірськолижного спорту .

Окрім фізкультурно-спортивної реабілітації, також була присутня культурно-масова програма.  Та спочатку учасникам  групи була проведена екскурсія по об’єктам ЗСРЦ, з розповіддю про майбутні плани по подальшій розбудові  бази. 

Першим заходом культурно-масової програми був похід на гору Щавинка  (950м.), яка знаходиться неподалік Центру. Засніжені дерева та неймовірно красива панорама яка відкривається з верхівки гори – дарують захоплюючі враження, прекрасний настрій та надихають своєю неповторністю. 

Для кожної групи яка приїздить на реабілітацію, методисти Центру складають індивідуальну програму, з розкладом всіх заходів. Так наприклад, майже кожного дня (були поставлені в розклад дні відпочинку) київська група відвідувала тренажерний зал, в якому інструктор особисто для кожного підбирав вправи на різних тренажерах. Заняття в тренажерному залі розпочиналося з фізкультурної зарядки та завершувалося фізичною розтяжкою під керівництвом інструктора. 

Другим заходом культурно-масової реабілітації був похід в сусіднє з базою село Яворів. Похід був як прекрасна подорож, по мальовничо-красивим пагорбам та по алеям засніжених ялинок. 

Потрібно також сказати, що в походах приймали участь ті учасники групи, які за станом здоров’я були спроможні подолати ту чи іншу відстань. Всі інші учасники на час походів залишалися на базі, для них в якості заміни походам, було запропоновано прийняття участі у різноманітних ігрових змаганнях. 

Також, серед всього іншого проводилися конкурси талантів, цікаві майстер-класи із виготовлення різноманітних виробів та вечірні дискотеки для всіх груп з різних міст України, які на той момент були також присутні в ЗРСЦ. 

За п’ять днів до від’їзду нашої групи до Києва, була поїздка до міста Ужгород, де екскурсоводом була проведена екскурсія по Ужгородському замку та по прекрасному місту загалом. 

Київська група безмежно вдячна всьому персоналу Західного реабілітаційно-спортивного центру, за прекрасні умови перебування, цікаві заходи, теплі спогади та дружню атмосферу в якій разом знаходилися групи ізрізних міст України. 

5

 

7

 

9

 

11

 

13