Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

1

З 18 вересня по 29 вересня 2018 року на базі Західного спортивного-реабілітаційного центру в с. Яворів Львівської області проведено табір фізкультурно-спортивної реабілітації для осіб з обмеженими можливостями м. Київа.

В чудовій природньо-рекреаційній зоні, з унікальними кліматичними умовами та ландшафтом створений і активно функціонує сучасний реабілітаційний центр, де можуть відновлювати свої функціональні можливості різні категорії людей з інвалідністю.

Центр розташований на території села Верхнє Турківського району', знаходиться на відстані 2 км від залізничної станції Сянки (найбільш високогірна станція в Україні) й, незважаючи на те, що продовжує розбудовуватися, є сьогодні унікальним реабілітаційно-спортивним об’єктом України та Східної Європи.

Ця база розглядається як один із перспективних об’єктів для реалізації стратегічного напрямку розвитку спортивної та туристичної інфраструктури області проекту «Олімпійська надія - 2022».

У Центрі утворено 5 відділень: Фізкультурно-спортивна реабілітація для інвалідів з ураженням слуху,  Фізкультурно-спортивна реабілітація для інвалідів з ураженням інтелекту,  Фізкультурно-спортивна реабілітація для інвалідів з ураженням зору , Фізкультурно-спортивна реабілітація для інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, Фізкультурно-спортивна реабілітація засобами зимових видів спорту, зокрема лижних гонок, біатлону, гірськолижного спорту .

Фахівці цих відділень забезпечують надання медичної реабілітації осіб з інвалідністю, сприяють розвитку, формуванню, відновленню або компенсації особистісних соціальних навичок і функцій, звичайних видів життєдіяльності інваліда. Тут навчають інвалідів самостійному орієнтуванню в навколишньому та побутовому середовищі, сприяють виробленню мотивації до здорового способу життя, фізичної реабілітації, відновленню або компенсації порушеної чи втраченої функції руху, уповільненню прогресування захворювання, реабілітації за допомогою методів фізичного впливу, заняттєвої терапії на тренажерах, психологічної корекції, соціальної адаптації особистості дитини-інваліда та інтеграції дітей з інвалідністю в загальноосвітні заклади й соціум.

Програма реабілітації складалась з занять в тренажерному залі, де до кожного, враховуючи фізичні можливості, проводився індивідуальний підбір вправ, тренування з пілатесу, походи по різним маршрутам карпатських гір. Також до програми входили психофізичні тренування та індивідуальні консультації (за бажанням) які проводились психологом Західного реабілітаційно-спортивного центру. 

Для всіх спортсменів перебування в таборі ФСР дало їм можливість відновитися та закласти фундамент для подальших спортивних виступів, відчути атмосферу спілкування між різними людьми, пізнати радість спільних занять та тренувань.

Щиро дякуємо і до нових зустрічей в Західному центрі!

2

 

3

4

5

6

7