Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

201508221532420842

З 15 по 26 вересня 2017 року відбулася чергова фізкультурно-спортивна реабілітація на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру, що знаходиться в селі Яворів Турківського району Львівської області, спортсмени-інваліди Київського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» пройшли фізкультурно-спортивну реабілітацію. 

 

Фізкультурно-спортивна реабілітація – один із самих дієвих способів залучити молодих людей з інвалідністю до систематичних занять фізичною культурою і спортом. Вона дає змогу людини з інвалідністю відчути свою необхідність в команді, проявити свої індивідуальні навички та таланти і само реалізувати себе в суспільстві. Тренери та фахівці Тернопільського регіонального центру «Інваспорт» набирають нових молодих майбутніх спортсменів, для того, щоб показати їм всю красу занять фізичною культурою та спортом, бо саме спорт для деяких людей – це єдиний шанс повноцінно реалізувати себе в житті.

Програма реабілітації складалась з занять в тренажерному залі, де до кожного, враховуючи фізичні можливості, проводився індивідуальний підбір вправ, тренування з пілатесу, походи по різним маршрутам карпатських гір. Також до програми входили психофізичні тренування та індивідуальні консультації (за бажанням) які проводились психологом Західного реабілітаційно-спортивного центру. 

Всі спортсмени Київського центру «Інваспорт» отримали величезне задоволення від тренувань, походів та побаченого! Всі висловлювали свої захоплення від сучасної бази Яворова.