Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

201508221532420842

   З 15 вересня по 26 вересня 2017 року на базі Західного спортивного-реабілітаційного центру в с. Яворів Львівської області проведено табір фізкультурно-спортивної реабілітації для осіб з обмеженими можливостями м. Київа.

Всього від м. Київа в таборі ФСР перебувало 27 осіб, у тому числі два інструктора та два супроводжуючих. Склад осіб які  брали участь був наступний: 2 особи з вадами зору, 21 особа з ураження опорно-рухового апарату (УОРА).
Крім осіб з обмеженими можливостями м. Київа на базі паралельно проводився реабілітаційно-спортивний табір для інвалідів з Закарпатської, Чернігівської, Черкаської та Харківської областей.
Після прибуття потяга в обласний центр Закарпатської області місто-музей Ужгород, власним автобусом бази через дві години їзди були доставлені до ЗРСЦ, і розміщенні в новому корпусі-готелі, після подання і перевірки документації, медичний контроль, знайомство з персоналом бази, з головним тренером-реабілітологом Фоміною Тетяною Анатоліївною, тренер-інструктором Гликовим Денисом, а також з тренерами-представниками областей, узгодження графіків відвідування тренажерної зали, сауни та літньої лижної траси, легкий крос та розминка – в таких клопотах пройшов наш перший день перебування на бази.
Все дні перебування в оздоровчому таборі були досить насиченими. Режим для був стандартними: підйом, зарядка, сніданок, перше тренування, обід, відпочинок, друге тренування, вечеря, вільний час (спілкування, інтелектуальні або рухливі ігри), відбій.
Інваліди з УОРА займалися за індивідуальними програмами в тренажерній залі, брали участь у спільних спортивних іграх. Все, хто був у групі від м. Київ, в окремі дні, які були попередньо узгоджені, відвідували сауну, що лише додавало позитиву після проведених тренувань.
Для всіх спортсменів перебування в таборі ФСР дало їм можливість відновитися та закласти фундамент для подальших спортивних виступів, відчути атмосферу спілкування між різними людьми, пізнати радість спільних занять та тренувань.
Заслуговує на подяку злагоджена робота керівництва та всього персоналу бази.
Їдальня радувала своїми стравами і швидким бездоганним обслуговуванням, чуйні медсестри(фельдшер), готові були в будь-яку хвилину прийти на допомогу (яка, на щастя не знадобилась), привітні покоївки наводили лад і затишок у кімнатах для спортсменів та тренерів. Окрема подяка тренерам-реабілітологам Тетяні та Денису за злагоджений процес тренувань, індивідуальних занять та проведення дозвілля.
Нагородою для всіх учасників оздоровчого табору було поліпшене самопочуття, покращення своїх фізичних та моральних кондицій, нові знайомства, враження від навколишньої природи та місцевості і безперечно, гарний настрій і віра у свої сили.

Щиро дякуємо і до нових зустрічей в Західному центрі!