Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Оздоровчі заходи

48426729 2307951782821075 2509129910186934272 n

Дорогі друзі та колеги!

         Від імені всього нашого дружнього колективу КМЦ «Інваспорт», прийміть поздоровлення із прийдешніми святами! 

Бажаємо вам та вашим родинам миру, злагоди, щастя, достатку, сімейного затишку, здійснення всіх мрій та задумів у новому році! 

Нехай з вами завжди будуть – впевненість у всьому найкращому, натхнення до нових звитяг, бажання продовжувати вершити добрі справи, радість, легкість, гарний настрій та міцне здоров’я!

А нам з вами бажаємо успіхів та легких шляхів у втілені в життя потрібних процесів нашої справи!

Нашим дорогим спортсменам, поміж всього сказаного, бажаємо подальших перемог та успіхів! В цьому році ви здобули чимало нагород. Пишаємося вами!

Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

IMG 20181218 WA0020

З 29 листопада по 12 грудня на базі Західного спортивно-реабілітаційного центру який знаходиться в гірській місцевості, село Верхнє, Турківського району, Львівської області, пройшов  IVзаїзд осіб з обмеженими можливостями міста Києва. Група налічувала 21-го учасника.

10
Завершився ІІІ заїзд до Західного реабілітаційно-спортивного центру (ЗРСЦ) осіб з обмеженими можливостями міста Києва. Фізкультурно-спортивна реабілітація проходила з 16 по 27 листопада 2018 року на базі Західного спортивно-реабілітаційного центру який знаходиться в гірській місцевості, село Верхнє, Турківського району, Львівської області. Також, буде незайвим звернути увагу на назву вулиці за якою розташований центр, вулиця називається – “Рівних прав та можливостей”, що досить незвично та може багато про що сказати. 

201508221532420842

Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» запрошує охочих та бажаючих взяти участь у наборі до табору фізкультурно-спортивної реабілітаціїінвалідів. Даний фізкультурно-спортивний реабілітаційний захід для інвалідів запланований в термін з 16 по 27 листопада 2018 року. Проходження курсу реабілітації буде відбуватися на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру, яка знаходиться в селі Яворів, Турківського району, Львівської області.

1

З 18 вересня по 29 вересня 2018 року на базі Західного спортивного-реабілітаційного центру в с. Яворів Львівської області проведено табір фізкультурно-спортивної реабілітації для осіб з обмеженими можливостями м. Київа.

В чудовій природньо-рекреаційній зоні, з унікальними кліматичними умовами та ландшафтом створений і активно функціонує сучасний реабілітаційний центр, де можуть відновлювати свої функціональні можливості різні категорії людей з інвалідністю.