Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Оздоровчі заходи

201508221532420842

   З 15 вересня по 26 вересня 2017 року на базі Західного спортивного-реабілітаційного центру в с. Яворів Львівської області проведено табір фізкультурно-спортивної реабілітації для осіб з обмеженими можливостями м. Київа.

Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» проводить набір до табору фізкультурно-спортивної реабілітації

Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» проводить набір до табору фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру на літній та зимовий період 2018 року. (с. Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.)

Щоб стати учасником фізкультурно-спортивної реабілітації потрібно надати копії документів:

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ» - відправляє для участі у Всеукраїнському оздоровчому заході, членів національної збірної команди України з зимових видів спорту (лижні перегони) серед інвалідів з вадами слуху та зору, який відбудеться з 04 по 17 вересня 2017 року у с. Яворів на базі в Західному реабілітаційно-спортивному центрі, Львівської обл.

Учасники: Діденко О., Єрошкіну К., Лаврик А., Пишняк В., Глухих Г.Ю., Мартиненко О.В., Мурашковського М., Пишняк А., Глазко Г.О.

Західному реабілітаціино спортивному центрі проишов реабілітаціинии збір для людеи інвалідів25

З 04.07.2017 по 16.07.2017 року в Західному реабілітаційно-спортивному центрі пройшли спортивно-оздоровчі табори для Львівської, Херсонської, Миколаївської областей та міста Києва. 

Час минув в дружній та веселій атмосфері. Табір – це маленьке життя, в якому кожний знайшов собі нових друзів, покращив фізичну форму, подихав чистим гірським повітрям та весело і корисно провів свій час.

Оздоровчий літній табір «Червоні вітрила»

 

На виконання міської цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва, на період до 2018 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 03 липня 2014 року №21/21, Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» за сприянням Департаменту освіти і науки, молоді та спорту організували відпочинок в спортивно-оздоровчому літньому таборі  ТОВ Дитячий Оздоровчий Центр «Червоні вітрила» (Україна, Херсонська обл., м. Скадовськ) вихованців ДЮСШІ м. Києва з метою їх оздоровлення та забезпечення системного навчально-тренувального процесу. До спортивно-оздоровчого табору було направлено 70 дітей, 5 тренерів-супроводжуючих та 5 супроводжуючих для дітей з інвалідністю на візках, які в період з 28 серпня по 17 вересня 2017 року пройдуть оздоровлення та відпочинуть на березі моря.