Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Оздоровчі заходи

201508221532420842

З 15 по 26 вересня 2017 року відбулася чергова фізкультурно-спортивна реабілітація на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру, що знаходиться в селі Яворів Турківського району Львівської області, спортсмени-інваліди Київського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» пройшли фізкультурно-спортивну реабілітацію. 

Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» проводить набір до табору фізкультурно-спортивної реабілітації

Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» проводить набір до табору фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру на літній та зимовий період 2018 року. (с. Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.)

Щоб стати учасником фізкультурно-спортивної реабілітації потрібно надати копії документів:

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ» - відправляє для участі у Всеукраїнському оздоровчому заході, членів національної збірної команди України з зимових видів спорту (лижні перегони) серед інвалідів з вадами слуху та зору, який відбудеться з 04 по 17 вересня 2017 року у с. Яворів на базі в Західному реабілітаційно-спортивному центрі, Львівської обл.

Учасники: Діденко О., Єрошкіну К., Лаврик А., Пишняк В., Глухих Г.Ю., Мартиненко О.В., Мурашковського М., Пишняк А., Глазко Г.О.

Оздоровчий літній табір «Червоні вітрила»

 

На виконання міської цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва, на період до 2018 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 03 липня 2014 року №21/21, Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» за сприянням Департаменту освіти і науки, молоді та спорту організували відпочинок в спортивно-оздоровчому літньому таборі  ТОВ Дитячий Оздоровчий Центр «Червоні вітрила» (Україна, Херсонська обл., м. Скадовськ) вихованців ДЮСШІ м. Києва з метою їх оздоровлення та забезпечення системного навчально-тренувального процесу. До спортивно-оздоровчого табору було направлено 70 дітей, 5 тренерів-супроводжуючих та 5 супроводжуючих для дітей з інвалідністю на візках, які в період з 28 серпня по 17 вересня 2017 року пройдуть оздоровлення та відпочинуть на березі моря.

DSC 0682

З 01 по 12 вересня 2016 року відбулася чергова фізкультурно-спортивна реабілітація, яка проходила у Західному реабілітаційно-спортивному центрі на базі НКСІУ.

Від Київського міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» програму табору пройшли 27 учасники різних нозологій та 4 супроводжуючих.

Фізкультурно-спортивна реабілітація – це маленьке життя, в якому хтось знайшов собі нових друзів, хтось підвищив фізичну форму, подихав чистим гірським повітрям,весело і корисно провів свій час та покращив своє здоров’я.