Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

лого инва

ГО «Українська федерація електронного спорту»спільно з Київським  міським центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»який є одним з організаторів заходу, запрошують людей з інвалідністюрізних нозологійприйняти участь у кіберспортивнихзмаганнях з FIFA (комп’ютерний футбол) Dota 2, LeagueofLegends (перелік дисциплін може бути змінено та доповнено за рішенням організаторів заходу) в онлайн та оффлайн режимах.

 

Залучення до кіберспортулюдей з інвалідністю різних нозологій несе в собі позитивний, фізичний та емоційний оздоровчій ефекти, як приклад, це розвиток дрібної моторики верхніх кінцівок, активізація та покращення стану нервової системи, покращення швидкості мислення та реакцій в цілому, а також подолання психологічних та соціальних бар’єрів спілкування.Більше того, ми всі з вами розуміємо, як командна зайнятість допомагає у розвитку та становленні кожної людини, а людей з інвалідністю тим більше. Як це чудово, коли наприклад людина у візку, якій бракує  спілкування, потрапляє в коло однодумців, в атмосферу, де панує командний дух, дружня підтримка один одного, веселе спілкування,і все це він може не тільки відчути, але й бути частиною такої командишляхом участі у таких змаганнях.

Турнір буде проходити в декілька етапів. Спочатку відбудуться онлайн турніри з відбором до фіналу. В фіналі змагань,який заплановано на травень 2019 року,плануєтьсяпроведенняВсеукраїнського кіберспортивного фестивалю UNI FEST, на якому окрім проведення фіналу, оголошення та нагородження цінними призами переможців змагань, будуть запрошенні люди з інвалідністю, які приймали участь  у відбіркових змаганнях, а також буде проходити безліч цікавих заходів для всієї родини, присвячених світу електронного спорту

Бажаючих прийняти участь у кіберспортивнихзмаганнях, просимо повідомити своє П.І.Б. та контактний номер телефону на електронну адресу працівника КМЦ «Інваспорт» Павла pavelvrl@gmail.com. Також є можливість зареєструватись та підтвердити участь у групі «Турнір з електронного спортуза участю людей з інвалідністю»на FacebookНадати інформацію про себе та підтвердити бажання приймати участь у заході необхідно до 17:00 15 лютого 2019 року.

Кіберспорт - це новий напрям спортивних дисциплін, що активно розвивається як в Україні, так і в усьому світі. Під визначенням кіберспорт потрібно розуміти комп’ютерний або  електронний спорт, в якому відбуваються змагання на основі відеоігор. 

Даний вид спортивних змагань з кожним роком знаходить все більше прихильників в Україні. Метою ГО «Українська федерація електронного спорту» є інформування усіх бажаючих долучитися до кіберспорту, що їх захоплення можна перетворити на професію.

Чекаємо на нових чемпіонів та до зустрічі на фестивалі!

Перелік організаторів змагань: 

● ГО "Українська Федерація Електронного Спорту" 

● ГО "Спортивна студентська спілка України" 

● Київський міський центр фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт

● Національний Університет фізичного виховання і спорту України 

● Київський національний університет будівництва і архітектури 

● Тернопільський національний економічний університет

● Генеральний партнер – MasterCard

● Технічний партнер – ESM.one 

Уточнену інформацію щодо проведення змагань та Фестивалю буде анонсовано у групі «Турнір з електронного спорту за участю людей з інвалідністю» на Facebook.