• КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

• 1
  • 2

Культурно-масові заходи

Національна паралімпійська збірна команда України яскраво виступила на чемпіонаті Європи з фехтування на візках, що з 17 по 23 вересня 2018 року  проходив у м. Терні (Італія), виборовши 16 нагород, з яких 6 золотих, 3 срібних та 7 бронзових та посівши друге місце в Європі у загальнокомандному заліку.

Сьогодні у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України, що розміщений у селі Яворів Турківського району Львівської області – основої бази підготовки наших спортсменів з інвалідністю та основної бази фізкультурно-спортивної реабілітації – важлива подія об’єднала нас усіх: підведення підсумків програми реабілітації НАТО «Повернення до життя».

До самого останнього дня чемпіонату Європи національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках сповідувала лише один девіз - жодного дня без золота! І сьогодні, 23 вересня, у завершенні чемпіонату Європи  - золота нагорода у командній жіночій шаблі. А також бронзова нагорода у чоловічій командній шпазі. Таким чином, у підсумку - 16 високих нагород на цьому чемпіонаті Європи у команди України, 6 з яких - золоті, 3 срібні та 7 бронзових медалей; а також друге місце в Європі.

Передостанній змагальний день чемпіонату Європи досить успішно завершився для національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках: знову день не пройшов без золотої нагороди, а також нашим паралімпійцяв вдалось вибороти ще й дві бронзові медалі. Відтак, за день до завершення чемпіонату Європи в українців 14 високих нагород: 5 золотих, 3 срібні та 6 бронзових медалей.

Ні дня без золотої нагороди - таким став девіз українських паралімпійців на чемпіонаті Європи з фехтуванння на візках, що проходить в сонячній Італії. У четвертий день змагань нашій команді вдалось вибороти 1 золоту та 2 срібні нагороди. Таким чином, в національної паралімпійської збірної команди України наразі - 4 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі.