1480489

Сьогодні, 14 березня 2019 року, в Києві у спортивно-танцювальному клубі «Березіль» за підтримки Київського міського центру з фізичної культури і спорту  інвалідів «Інваспорт» пройшов Відкритий чемпіонат міста Києва зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженням ОРА.

 

У Відкритому чемпіонаті м Києва прийняли участь спортсмени міста Києва та Київської, Миколаївської та Рівненської областей. Від міста Києва виступили 7 спортсменів, які є багаторазовими переможцями та призерами чемпіонату Європи зі спортивних танців на візках серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату: Бевзюк Валерій, Слуговина Іллона, Чинка Олена, Оніщенко Олександр, Педченко Вероніка, Данкевич Олена, Онопа Світлана. На Відкритому чемпіонаті міста Києва вони виступили на високому рівні та посіли найвищі призові місця.

Нагородження спортсменів провів начальник КМЦ «Інваспорт» Сергій Пчелін. Світлані Онопі також було вручено посвідчення «майстер спорту України зі спортивних танців на візках».

1480490