Дата : 06-07. 27-28.10.2018р
Місце проведення: м. Київ (Павлівський садок. Лісовий масив. Голосіево.)
Переможці і призери змагань:
Спринт
Ч30 |
1. Панкратов Андрій |
2. Сквірський Олексій |
3. Полторак Вячеслав |
Ж21 |
1. Мельник Яна |
2. Федосеева Ганна |
3. Ніколаєнко Лілія |
Ж18 |
1. Мостенська Валентина |
2. |
3. |
421 |
1. Ніколаєнко Руслан |
2. Суренян Нвер |
3. Фокін Артем |
Середня дистанція |
|
|
|
Ж21 |
1. Мельник Яна |
2. Лянгузова Аліна |
3. Ніколаєнко Лілія |
Ч21 |
1. Санькін Олександр |
2. Фокін Артем |
3. Ніколаєнко Руслан |
Довга дистанція |
|
|
|
Ж21 |
1. Федосеева Ганна |
2. Мельник Яна |
3. Ніколаєнко Лілія |
Ч21 |
1. Ніколаєнко Руслан |
2. Суренян Нвер |
3. Санькін Олександр |
Сума 3 х днів |
|
|
|
Ж21 |
1. Мельник Яна |
2. Ніколаєнко Лілія |
3. Федосеева Ганна |
Ч21 |
1. Ніколаєнко Руслан |
2. Санькін Олександр |
3. Фокін Артем |
Естафета |
|
|
|
|
1 Санькін Олександр |
2. Ніколаєнко Руслан |
3. Фокін Артем |
|
Видиборець Юрій |
Бондаренко Максим |
Пишняк Володимир |
Ч21 |
Ковтун Вячеслав; |
Стельмах Олена |
Ніколаєнко Лілія
|
Особистий чемпіонат м. Києва зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху
ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Всі учасники
1) 06.10.2018 р. Спринт, Навлівський садок
2) 07.10.2018 р. Середня дистанція, Лісовий масив
3) 28.10.2018 р. Довга дистанція, Голосіево
Вікова група Ж18
№ п/п |
Прізвище, імя учасника |
Регіон |
Тренер |
Набрано очок 1 06.10.2018 |
Набрано очок 2 07.10.2018 |
Набрано очокЗ 28.10.2018 |
Набрано очок СУМА |
Міс це |
1 Мостенська Валентина |
м.Київ |
Сквірський О.І. |
20 |
|
|
20 |
1 |
|
Вікова група Ж21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
№ п/п |
Прізвище, імя учасника |
Регіон |
Тренер |
Набрано очок 1 06.10.2018 |
Набрано очок 2 07.10.2018 |
Набрано очокЗ 28.10.2018 |
Набрано очок СУМА |
Міс це |
1 Мельник Яла |
м.Київ |
Ткаченко В.В. |
20 |
20 |
17 |
57 |
1 |
|
2 ІІіколаєнко Лілія |
м.Київ |
Подгаєцький А.В. |
15 |
15 |
15 |
45 |
2 |
|
3 Федосеева Ганна |
м.Київ |
Ткаченко В.В. |
17 |
|
20 |
37 |
3 |
|
4 Стельмах Олена |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
11 |
13 |
13 |
37 |
4 |
|
5 Лянгузова Апіна Вікова іруна 421 |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
13 |
17 |
|
ЗО |
5 |
|
№ п/п |
Прізвище, Імя учасника |
Регіон |
Тренер |
Набрано очок 1 06.10.2018 |
Набрано очок 2 07.10.2018 |
Набрано очок 3 28.10.2018 |
Набрано очок СУМА |
Міс це |
1 Ніколаєнко Руслан |
м.Київ |
Подгаєцький А.В. |
20 |
17 |
20 |
57 |
1 |
|
2 Санькін Олександр |
м.Київ |
Ткаченко В.В. |
13 |
20 |
15 |
48 |
2 |
|
3 Фокін Артем |
м.Київ |
Подгаєцький АЛ. |
15 |
15 |
13 |
43 |
3 |
|
4 Суренян ІІвер |
м.Київ |
Подгаєцький А.В. |
17 |
|
17 |
34 |
4 |
|
5 Видиборець Юрій |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
10 |
13 |
10 |
33 |
5 |
|
6 Пишняк Володимир |
м.Київ |
Єгер А.Є |
11 |
11 |
8 |
ЗО |
6 |
|
7 Мазур Михайло |
м.Київ |
Подгаєцький А.В. |
9 |
10 |
11 |
ЗО |
7 |
|
8 |
Бондаренко Максим |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
8 |
8 |
9 |
25 |
8 |
9 Ковтун Вячеслав |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
7 |
9 |
7 |
23 |
9 |
|
Вікова група Ч30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
№ п/п |
Прізвище, імя учасника |
Регіон |
Тренер |
Набрано очок 1 06.10.2018 |
|
|
Набрано очок СУМА |
Міс це |
1 Панкратов Андрій |
м.Київ |
|
20 |
|
20 |
1 |
|
|
2 Сквірський Олексій |
м.Київ |
|
17 |
|
17 |
2 |
|
|
3 Полторак Вячеслав |
м.Київ |
|
15 |
|
15 |
3 |
|
|
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Довга дистанція
№ п/п |
Прізвище, імя учасника |
Команда |
Тренер |
Но мер уч-ка |
Роз ряд |
Резуль тат |
Міс це |
Оч ки |
Вик. розр. |
1 Федосеева Ганна |
Київська Русь |
Ткаченко В.В. |
44 |
МСУМК |
00:56.15 |
і |
20 |
|
|
2 Мельник Яна |
Київська Русь |
Ткаченко В.В. |
50 |
МСУМК |
00:58.08 |
2 |
17 |
|
|
3 Ніколаєнко Лілія |
Київська Русь |
Подгаецький А.В. |
53 |
КМСУ |
00:58.51 |
3 |
15 |
|
|
4 Стельмах Олена |
Київська Русь |
Єгер А.Є. |
47 |
КМСУ |
01:31.24 |
4 |
13 |
|
|
Вікова група 421 |
|
Довжина дистанції |
8,825 |
КМ |
15 |
кп |
|
|
|
Начальник дистанції Усенко А. |
Контрольний час |
02 |
год |
00 |
хв. |
|
|
|
|
№ п/п |
Прізвище, імя учасника |
Команда |
Тренер |
Но мер уч-ка |
Роз ряд |
Резуль тат |
Міс це |
Оч ки |
Вик. розр. |
1 Ніколаенко Руслан |
Київська Русь |
Подгаецький А.В. |
246 |
МСУ |
00:52.25 |
і |
20 |
|
|
2 Суренян Нвер |
Київська Русь |
Подгаецький А.В. |
251 |
МСУ |
00:53.15 |
2 |
17 |
|
|
3 Санькіп Олександр |
Київська Русь |
Ткаченко В.В. |
234 |
МСУМК |
00:54.22 |
3 |
15 |
|
|
4 Фокін Артем |
Київська Русь |
Подгаецький А.В. |
236 |
КМСУ |
01:01.25 |
4 |
13 |
|
|
5 Мазур Михайло |
Київська Русь |
Подгаецький А.В. |
248 |
КМСУ |
01:08.56 |
5 |
11 |
|
|
6 Видиборець Юрій |
Київська Русь |
Єгер А.Є. |
221 |
КМСУ |
01:18.19 |
6 |
10 |
|
|
7 Бондаренко Максим < |
Київська Русь |
Єгер А.Є. |
225 |
1 |
01:19.38 |
7 |
9 |
|
|
8 Пишняк Вова |
Київська Русь |
Подгаецький А.В. |
777 |
|
01:19.48 |
8 |
8 |
|
|
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Спринт
1 Мостенська Валентина |
м.Київ |
Сквирский А.И. |
402 |
П-ю 00:17.44 |
1 |
20 |
2 Сквіреький Степан |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
571 |
4.18.5 |
|
|
3 Негров Ілля |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
570 |
4.18. 5 |
|
|
Вікова група Ж21 Довжина дистанції 2,85 км 16 КП
Начальник дистанції Уеснко А. Контрольний час 00 год 35 хв.
№ п/п |
Прізвище, імя учасника |
Регіон |
Тренер |
Но мер уч-ка |
Роз ряд |
Резуль тат |
Міс це |
Оч ки |
Вик. розр. |
1 Мельник Яда |
м.Київ |
Ткаченко В.В. |
330 |
МСУМК |
00:19.07 |
і |
20 |
|
|
2 Федосеева Ганна |
м.Київ |
Ткаченко В.В. |
331 |
МСУМК |
00:19.53 |
2 |
17 |
|
|
3 Ніколаєнко Лілія |
м.Київ |
Подгаєцький А.В. |
329 |
КМСУ |
00:21.17 |
3 |
15 |
|
|
4 Лянгузова Аліна |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
407 |
КМСУ |
00:22.39 |
4 |
13 |
|
|
5 Стельмах Олена |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
408 |
КМСУ |
00:23.40 |
5 |
п |
|
|
Вікова група 421 Довжина дистанції 3,2 км 17 КП
Начальник дистанції Усенко А. Контрольний час 00 год 35 хв.
№ іі/ц |
Прізвище, імя учасника |
Регіон |
Тренер |
Но мер уч-ка |
Роз ряд |
Резуль тат |
Міс це |
Оч ки |
Вик. розр. |
1 Ніколаєнко Руедан |
м.Кшв |
Подгаєцький А.В. |
332 |
МСУ |
00:17.02 |
і |
20 |
|
|
2 СуренянНвер |
м.Київ |
Подгаєцький А.В. |
333 |
МСУ |
00:17.06 |
2 |
17 |
|
|
3 ФокінАртем |
м.Київ |
Подгаєцький А.В. |
361 |
КМСУ |
00:17.07 |
3 |
15 |
|
|
4 Санькін Олександр |
м.Київ |
Ткаченко В.В. |
334 |
МСУМК |
00:17.22 |
4 |
13 |
|
|
5 Пишняк Володимир |
м.Київ |
Єгер А.С |
404 |
І |
00:18.50 |
5 |
11 |
|
|
б Видиборець Юрій |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
409 |
КМСУ |
00:18.54 |
6 |
10 |
|
|
7 Мазур Михайло |
м.Київ |
Подгаєцький А.В. |
410 |
МСУ |
00:20.16 |
7 |
9 |
|
|
8 Бондаренко Максим |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
405 |
І |
00:23.08 |
8 |
8 |
|
|
9 Ковтун Вячеслав |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
406 |
КМСУ |
00:31.58 |
9 |
7 |
|
|
Вікова груш 430 |
|
Довжина дистанції 2,575 |
КМ |
13 |
КП |
|
|
|
|
Начальник дистанції Усепко А. |
Контрольний час |
00 |
год |
35 |
ХВ. |
|
|
|
|
№ п/п |
Прізвище, імя учасника |
Регіон |
Тренер |
Но мер уч-ка |
Роз ряд |
Резуль тат |
Міс це |
Оч ки |
Вик. розр. |
1 Панкратов Андрій |
Київська |
|
337 |
КМСУ |
00:17.28 |
6 |
20 |
|
|
X 2 Сквіреький Олексій |
Київська |
|
338 |
КМСУ |
00:18.19 |
8 |
17 |
|
|
3 ІІолторак Вячеслав |
Київська |
|
336 |
КМСУ |
00:21.07 |
11 |
15 |
|
|
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Середня дистанція
№ п/п |
Прізвище, імя учасника |
Регіон |
Тренер |
Но мер уч-ка |
Роз ряд |
Резуль тат |
Міс це |
Оч ки |
Вик. розр. |
1 Мельник Яна |
м.Київ |
Ткаченко В.В. |
3 |
МСУМК |
00:30.47 |
1 |
20 |
|
|
2 Лянгузова Аліна |
м.Київ |
Єгер А. Є. |
6 |
КМСУ |
00:38.19 |
2 |
17 |
|
|
3 Ніколаєнко Лілія |
м.Київ |
Подгаєцький А.В. |
2 |
КМСУ |
00:39.21 |
3 |
15 |
|
|
4 Стельмах Олена |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
5 |
КМСУ |
00:42.53 |
4 |
13 |
|
|
Вікова група 421 Довжина дистанції 4,875 км 16 КП
Начальник дистанції Усенко А. Контрольний час 01 год ЗО хв.
№ п/п |
Прізвище, імя учасника |
Регіон |
Тренер |
Но мер уч-ка |
Роз ряд |
Резуль тат |
Міс це |
Оч ки |
Вик. розр. |
1 Санькін Олександр |
м.Київ |
Ткаченко В.В. |
12 |
МСУМК 00:26.23 |
і |
20 |
|
|
|
2 Ніколаєнко Руслан |
м.Київ |
Подгаєцький А.В. |
9 |
МСУМК |
00:27.40 |
2 |
17 |
|
|
3 Фокін Артем |
м.Київ |
Подгаєцький А.В. |
10 |
МСУ |
00:28.35 |
3 |
15 |
|
|
4 Видиборетть Юрій |
м.Київ |
Єгер А.Є |
8 |
КМСУ |
00:35.20 |
4 |
13 |
|
|
5 Пишняк Володимир |
м.Київ |
Єгер А. Є |
13 |
І |
00:40.03 |
5 |
11 |
|
|
6 Мазур Михайло |
м.Київ |
Подгаєцький А.В. |
16 |
МСУ |
00:41.50 |
6 |
10 |
|
|
7 Ковтун Вячеслав |
м.Київ |
Єгер А.Є. |
15 |
КМСУ |
00:52.24 |
7 |
9 |
|
|
8 Бондаренко Максим |
м.Київ |
Єгер А. Є. |
14 |
І |
00:56.29 |
8 |
8 |
|
|
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Естафета
№ п/п |
Прізвище, імя учасника |
Регіон |
Команда |
Тренер |
Результат учас. |
Результат ком. |
Міс це |
Роз ряд |
Очки |
Вик. розр. |
1 Санькін Олександр |
м.Київ |
Ведмеді |
Ткаченко В.В. |
00:23.22 |
00:23.22 |
1 |
МСУМК |
|
|
|
2 Видиборець Юрій |
м.Київ |
Ведмеді |
Єгер А.Є. |
00:28.38 |
00:52.00 |
|
КМСУ |
|
|
|
3 Ковтун Вячеслав |
м.Київ |
Ведмеді |
Єгер А.Є. |
00:27.54 |
01:19.54 |
|
КМСУ |
|
|
|
1 Ніколаєнко Руслан |
м.Київ |
Бобери |
Подгаєцький А.В. |
00:23.30 |
00:23.30 |
2 |
МСУМК |
|
|
|
2 Бондаренко Максим |
м.Київ |
Бобери |
Єгер А.Є. |
00:30.17 |
00:53.47 |
|
І |
|
|
|
3 Стельмах Олена |
м.Київ |
Бобери |
Єгер А.Є. |
00:26.15 |
01:20.02 |
|
КМСУ |
|
|
|
1 Фокін Артем |
м.Київ |
Киівські вовки |
Подгаєцький А.В. |
00:24.47 |
00:24.47 |
3 |
МСУ |
|
|
|
2 Пишняк Володимир |
м.Київ |
Київські вовки |
Єгер А.Є |
00:36.24 |
00:57.11 |
|
І |
|
|
|
3 Ніколаєнко Лілія |
м.Київ |
Киівські вовки |
Подгаєцький А.В. |
00:26.52 |
01:24.03 |
|
КМСУ |
|
|
|
1 Мельник Яна |
м.Київ |
Партизан |
Ткаченко В.В. |
00:32.01 |
00:32.01 |
4 |
МСУМК |
|
|
|
2 Мазур Михайло |
м.Київ |
Партизан |
Подгаєцький А.В. |
00:25.11 |
00:57.12 |
|
МСУ |
|
|
|
3 Лякгузова Аліна |
м.Київ |
Партизан |
Єгер А.Є. |
00:32.06 |
01:29.18 |
|
КМСУ |
|
|
|
1 Мостенська Валентина |
м.Київ |
МСФ |
Сквірський О.І. |
00:37.05 |
дискв |
|
ІІІ-Ю |
|
|
|
2 Суренян Нвер |
м.Київ |
МСФ |
Подгаєцький А.В. |
00:37.21 |
01:14.26 |
|
МСУ |
|
|
|
3 Федосеева Ганна |
м.Київ |
МСФ |
Ткаченко В.В. |
00:37.30 |
01:51.56 |
|
МСУМК |
|
|
|
№ п/п |
Прізвище, імя учасника |
Регіон |
Команда |
Тренер |
Результат учас. |
Результат ком. |
Міс це |
Роз ряд |
Очки |
Вик. розр. |
1 Санькін Олександр |
м.Київ |
Ведмеді |
Ткаченко В.В. |
00:23.22 |
00:23.22 |
1 |
МСУМК |
|
|
|
2 Видиборець Юрій |
м.Київ |
Ведмеді |
Єгер А.Є. |
00:28.38 |
00:52.00 |
|
КМСУ |
|
|
|
3 Ковтун Вячеслав |
м.Київ |
Ведмеді |
Єгер А.Є. |
00:27.54 |
01:19.54 |
|
КМСУ |
|
|
|
1 Ніколаенко Руслан |
м.Кш'в |
Бобери |
Подгаєцький А. В, |
00:23.30 |
00:23.30 |
2 |
МСУМК |
|
|
|
2 Бондаренко Максим |
м.Київ |
Бобери |
Єгер А.Є. |
00:30.17 |
00:53.47 |
|
І |
|
|
|
3 Стельмах Олена |
м.Київ |
Бобери |
Єгер А.Є. |
00:26.15 |
01:20.02 |
|
КМЄУ |
|
|
|
1 Фокін Артем |
м.Київ |
Київські вовки |
Подгаєцький А.В. |
00:24.47 |
00:24.47 |
3 |
МСУ |
|
|
|
2 Пишняк Володимир |
м.Київ |
Київські вовки |
Єгер А.Є |
00:36.24 |
00:57.11 |
|
І |
|
|
|
3 Ніколаенко Лілія |
м.Київ |
Київські вовки |
Подгаєцький А.В. |
00:26.52 |
01:24.03 |
|
КМСУ |
|
|
|
1 Мельник Яна |
м.Київ |
Партизан |
Ткаченко В.В. |
00:32.01 |
00:32.01 |
4 |
МСУМК |
|
|
|
2 Мазур Михайло |
м.Кш'в |
Партизан |
Подгаєцький А.В. |
00:25.11 |
00:57.12 |
|
МСУ |
|
|
|
3 Лянгузова Аліна |
м.Київ |
Партизан |
Єгер А.Є. |
00:32.06 |
01:29.18 |
|
КМСУ |
|
|
|
1 Мостенська Валентина |
м.Київ |
МСФ |
Сквірський ОТ. |
00:37.05 |
диске |
|
Ш-ю |
|
|
|
2 Суренян Нвер |
м.Київ |
|
Подгаєцький А.В. |
00:37.21 |
01:14.26 |
|
МСУ |
|
|
|
3 Федосеева Ганна |
м.Київ |
|
Ткаченко В.В. |
00:37.30 |
01:51.56 |
|
МСУМК |
|
|
|