Місце проведення : м. Київ (паркЛубки)
Брали участь у змаганнях: - 20 осіб; з них 12 чоловіків, та 8 жінок.
Стан погоди: хмарно, температура повітря - 14-16 градусів тепла.
Переможці і призери змагань:
Ж: 1. Федосєева Ганна, 2. Мостенська Валентина, 3. Красноглазкова Катерина
Ч 1. Санькін Олександр, 2. Фокін Артем, 3. Ніколаєнко Руслан
Змагання пройшли на хорошому організаційному рівні. Учасники змагань (діти) продемонстрували гарну технічну і фізичну підготовку.
Старша група: дівчата Ж-18
1 |
Кириченко Владлена |
№9 |
|
20 |
15 |
20 |
55 |
1 |
2 |
Мостенська Валентина |
N31 0 |
Сибірський О. |
17 |
20 |
17 |
54 |
2 |
3 |
Красноглазкова Катерина |
№1 8 |
|
|
17 |
- |
17 |
3 |
4 |
О с т а л е н ко Кат е р ни н а |
№8 |
|
15 |
- |
|
15 |
4 |
5 |
Іванова Марія |
N26 |
Є гер А.Є. |
13 |
- |
- |
13 |
5 |
Старша група: юнаки Ч-18
1 |
Ягодім Давид |
№6 |
Є гер А.Є. |
13 |
11 |
13 |
37 |
1 |
2 |
Карабіноеич Олександр |
N86 |
Є гер А Є. |
|
20 |
17 |
37 |
1 |
3 |
Сінчак Андрій |
№18 |
|
20 |
15 |
- |
35 |
3 |
4 |
Цідковський Олексій |
N86 |
Єгер А.Є. |
15 |
9 |
10 |
34 |
4 |
5 |
Возний Максим |
№18 |
|
11 |
10 |
8 |
29 |
5 |
6 |
Панасюк Олександр |
№6 |
Єгер А.Є. |
ЗНЯТИЙ |
13 |
15 |
28 |
6 |
7 |
Вербило Філліп |
№9 |
|
|
ЗНЯТИЙ |
20 |
20 |
7 |
8 |
Шпакоїд Влад |
N99 |
|
- |
17 |
|
17 |
8 |
9 |
Колесниченко Олексій |
№18 |
|
17 |
- |
- |
17 |
8 |
10 |
Марчишак Влад |
N218 |
|
- |
- |
11 |
11 |
10 |
11 |
Радул Андрій |
N318 |
|
- |
- |
9 |
9 |
11 |
12 |
Білинський Константин |
№6 |
Єгер А.Є. |
знятий |
- |
- |
0 |
|
Молодша група: дівчата Ж-14
1 |
Вознюк Людмила |
№6 |
Єгер А.Є. |
20 |
20 |
15 |
55 |
1 |
3 |
Грінбері Каріна |
№6 |
Єгер А.Є. |
17 |
17 |
17 |
51 |
3 |
4 |
Дакал Тетяна |
№6 |
Єгер А.Є. |
15 |
знята |
13 |
28 |
4 |
7 |
Нежур Вікторія |
№6 |
Єгер А.Є |
|
15 |
9 |
24 |
7 |
2 |
Пегренко Валентина |
N818 |
|
|
|
20 |
20 |
2 |
5 |
Приходько Інна |
№18 |
|
|
- |
11 |
11 |
5 |
6 |
Сінчук Анастасія |
№18 |
|
|
|
10 |
10 |
6 |
8 |
Кацюн Вікторія |
№18 |
|
- |
- |
знята |
0 |
|
Молодша група: юнаки Ч-14
1 |
Карпенко в Віталій |
№6 |
Єгер А.Є. |
20 |
20 |
20 |
60 |
1 |
2 |
Грінченко Артйуі- |
№18 |
|
11 |
17 |
13 |
41 |
2 |
3 |
Батюк Михайло |
№6 |
Єгер А.Є. |
13 |
- |
17 |
зо |
3 |
4 |
Обіюх Сергій |
№6 |
Єгер А.6“ |
15 |
15 |
- |
зо |
3 |
5 |
Сосоновим Антон |
№6 |
Єгер А.Є. |
17 |
ЗНЯТИЙ |
11 |
28 |
5 |
6 |
Чиж Алтон |
№18 |
|
|
- |
15 |
15 |
6 |
7 |
Мірошниченко Нікіта |
N818 |
Єгер А.Є. |
|
- |
знятий |
0 |
|
8 |
Пзршукое Валерій |
N318 |
|
|
- |
знятий |
0 |
|
9 |
Назаренко Богдан |
N39 |
|
|
знятий |
|
0 |
|
Молодша група: юнаки Ч-14(0,Зкм-8 КП)
1 |
Карпенков Віталій |
2004 |
№6 |
Єгер А.Є. |
04:23 |
04:23 |
1 |
20 |
2 |
Сосонович Антон |
2005 |
№6 |
Є пер А.Є. |
04:29 |
04:29 |
2 |
17 |
3 |
Обинюх Сергій |
2006 |
№6 |
Є гер А Є. |
05:37 |
05:37 |
3 |
15 |
4 |
Балок Михайло |
2005 |
№6 |
Є пер А.Є. |
05:47 |
05:47 |
4 |
13 |
5 |
Грінченко Артем: |
2004 |
№13 |
|
05:53 |
05:53 |
5 |
11 |
Молодша група: дівчата Ж-14 (0,3км-а КП)
1 |
Возник Людмила |
2004 |
№6 |
Єгер А,Є. |
05:03 |
05:03 |
1 |
20 |
2 |
Грінберг Каріна |
2007 |
NS6 |
Єгер А.Є. |
06:37 |
06:37 |
2 |
17 |
3 |
Дакал Тетяна |
2004 |
№6 |
Єгер А.Є. |
06:58 |
06:58 |
3 |
15 |
Старша група: юнаки Ч-18 (0,5км-10 КП)
1 |
Сімках Андрій |
2002 |
№•18 |
|
04:44 |
04:44 |
1 |
20 |
2 |
Колесниченко Олексій |
2001 |
№18 |
|
05:18 |
05:18 |
2 |
17 |
3 |
Дідковський Олексій |
2001 |
№6 |
Єгер А Є, |
05:33 |
05:33 |
3 |
15 |
4 |
Ягодін Давид |
2001 |
№6 |
Єгер А.Є. |
05:35 |
05:35 |
4 |
13 |
5 |
Возний Максим |
2002 |
№18 |
|
06:28 |
06:28 |
5 |
11 |
6 |
Біпинеький Константин |
2001 |
№6 |
Єгер А.Є. |
ЗНЯТИЙ |
ЗНЯТИЙ |
|
|
7 |
Панасюк Олександр |
2002 |
№6 |
Єгер А.Є. |
ЗНЯТИЙ |
ЗНЯТИЙ |
|
|
Старша група: дівчата Ж-18 (0,Зкм-8 КП)
1 |
Кириченко Владлена |
200? |
№9 |
Єгер А.Є. |
03:35 |
03:35 |
1 |
20 |
2 |
Мостенська Валентина |
2003 |
№18 |
Сибірський О. |
03:87 |
03:87 |
2 |
17 |
3 |
Остапенко Катернина |
2002 |
№9 |
|
06:89 |
06:89 |
3 |
15 |
4 |
Іванова Марія |
2002 |
№6 |
Єгер А.Є. |
07:18 |
07:18 |
4 |
13 |
№п\п |
П різ ви іде, ім'я учасника |
Школа\р егюн |
Тренер |
|
Біговий ч ас |
Результа т |
Місце |
ОЧКИ |
Молодша група юнаки 4-14 (0,5км-8 КП) |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Карпєнко Віталій |
№6 |
Єгер А.Є |
|
5:27 |
5:27 |
1 |
20 |
2 |
Батюк Михайла |
№6 |
Єгер А.Є |
|
5:31 |
5:31 |
2 |
17 |
3 |
Чиж Антон |
№18 |
|
|
5:40 |
5:40 |
3 |
15 |
4 |
Грінченко Артем |
№6 |
|
|
6:22 |
6:22 |
4 |
13 |
5 |
Сосонович Антон |
№6 |
Єгер А,Є. |
|
8:27 |
8:27 |
5 |
11 |
6 |
Паршуков Валерій |
№18 |
|
|
ЗНЯТИЙ |
ЗНЯТИЙ |
|
|
7 |
Мірошниченко Нікгга |
№18 |
Єгер А.Є. |
|
ЗНЯТИЙ |
ЗНЯТИЙ |
|
|
Молодша група: дівчата Ж-14 (0,4км-5 КП) |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Петренко Валентина |
№18 |
|
|
4:45 |
4:45 |
1 |
20 |
2 |
ГрінбергКаріна |
№6 |
Єгер А.Є. |
|
5:05 |
5:05 |
2 |
17 |
3 |
Вознюк Людмила |
№6 |
Єгер А.Є, |
|
7:07 |
7:07 |
3 |
15 |
4 |
Дакал Тетяна |
№8 |
Єгер А.Є. |
|
7:32 |
7:32 |
4 |
13 |
5 |
Приходько Іннз |
№18 |
|
|
9:30 |
9:30 |
5 |
11 |
6 |
Сі мчу к Анастаеія |
№18 |
|
|
10:03 |
10 03 |
6 |
10 |
7 |
Нежур Вікторія |
№8 |
Єгер А.Є, |
|
11:17 |
11:17 |
7 |
9 |
8 |
Каиіон Вікторія |
№18 |
|
|
знята |
знята |
|
|
№ п\п |
Прізвище, ім‘я учасника |
Школа \ клуб |
Тренер |
Результат |
Квалі- фікація |
Місце гр21 |
Місце грі 8 |
Місце гр14 |
група: Жінки 1.7 км, 10 КП |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Федосеева Ганна |
Київська Русь |
Ткаченко В.В. |
00:12:44 |
МСУМК |
1 |
|
|
2 |
Мостенська Валентина |
с/ш №18 |
Єгер А.Є. |
00:14:27 |
II |
2 |
1 |
|
3 |
Красноглазкова Катерина |
с/ш №18 |
Єгер А.Є. |
00:15:02 |
б/р |
3 |
2 |
|
4 |
Кириченко Владлена |
с/ш №9 |
Єгер А.Є. |
00:37:05 |
4КП |
знята |
|
|
5 |
Нежур Вікторія |
с/ш N96 |
Єгер А.Є. |
00:30:02 |
зкп |
знята |
|
|
6 |
Вознюк Людмила |
с/ш №6 |
Єгер А.Є. |
00:50:43 |
зкп |
знята |
|
|
7 |
Грінберг Каріна |
с/ш №6 |
Єгер А.Є. |
00:44:38 |
2КП |
знята |
|
|
8 |
Іванова марія |
с/ш N96 |
Єгер А.Є. |
00:52:29 |
2КП |
знята |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ранг змагань = Клас дистанції - не класифікований група: Чоловіки 2.1 км, 12 КП |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Санькін Олександр |
Київська Русь |
Ткаченко В.В. |
00:11:08 |
ЗМСУ |
і |
|
|
2 |
Фокін Артем |
Київська Русь |
Подгаєцький А.В. |
00:12:01 |
МСУ |
2 |
|
|
3 |
Ніколаєнко Руслан |
Київська Русь |
Подгаєцький А.В. |
00:12:40 |
МСУМК |
3 |
|
|
4 |
Суренян Нвер |
Київська Русь |
Подгаєцький А.В. |
00:13:08 |
МСУМК |
4 |
|
|
5 |
Видиборець Юрій |
с/ш №6 |
Єгер А.Є. |
11 КП |
КМСУ |
ЗНЯТИЙ |
|
|
6 |
Панасюк Олександр |
с/ш №6 |
Єгер А.Є. |
00:51:36 |
11КП |
знятий |
|
|
7 |
Грінченко Артем |
с/ш №18 |
Єгер А.Є. |
00:47:58 |
11 КП |
знятий |
|
|
8 |
Вербило Філіп |
с/ш №9 |
Єгер А.Є. |
00:25:12 |
10КП |
знятий |
|
|
9 |
Карпенков Віталій |
с/ш №6 |
Єгер А.Є. |
00:48:29 |
9КП |
знятий |
|
|
10 |
Ягодін Давид |
с/ш №6 |
Єгер А.Є. |
00:47:26 |
5КП |
знятий |
|
|
11 |
Дідковський Олексій |
с/ш №6 |
Єгер А.Є. |
00:49:13 |
5КП |
знятий |
|
|
12 |
Возний Максим |
с/ш №18 |
Єгер А.Є. |
00:38:26 |
1 КП |
знятий |
|
|