Дата: 24-25 лютого 2018 р.
Місце проведення: м. Київ, Басейн ШВСМ "Юність", 50 метрів.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ
50 м вільний стиль – жінки - молодша група |
||||||
S - 2 |
||||||
1 |
Крещенко Ольга |
2008 |
S - 2 |
2.47.02 |
ІІ |
Соколова О.,Соколов О |
S - 3 |
||||||
1 |
Бондарчук Олеся |
2008 |
S - 3 |
2.44.76 |
І юн |
Соколова О.,Соколов О |
S - 4 |
||||||
1 |
Руденко Олександра |
2008 |
S - 4 |
2.27.16 |
ІІ юн |
Соколова О.,Соколов О |
S - 5 |
||||||
1 |
Семенюк Юлія |
2007 |
S - 5 |
1.41.2 |
І юн |
Соколова О.,Соколов О |
2 |
Леонтьєва Вікторія |
2009 |
S - 5 |
2.10.2 |
нв |
Ситнікова Я.,Автономов Є. |
S - 6 |
||||||
1 |
Гнатенко Валерія |
2006 |
S - 6 |
1.19.1 |
ІІ юн |
Лагутенко Р.,Ситнікова Я. |
S - 7 |
||||||
1 |
Ларіна Анна |
2005 |
S - 7 |
0.48.04 |
ІІ |
Лагутенко Р.,Автономов Є. |
2 |
Онищенко Слава |
2008 |
S - 7 |
1.45.0 |
нв |
Лагутенко Р.,Автономов Є. |
S - 8 |
||||||
1 |
Сторожук Єва-Марія |
2009 |
S - 8 |
1.33.2 |
нв |
Соколова О.,Соколов О |
S - 13 |
||||||
1 |
Братіца Вікторія |
2005 |
S - 13 |
0.54.1 |
ІІ юн |
Лагутенко Р.,Автономов Є. |
S - 14 |
||||||
1 |
Харченко Марія |
2005 |
S - 14 |
0.59.2 |
нв |
Єсіпенко Ю.О. |
2 |
Сівко Алевтина |
2005 |
S - 14 |
2.10.64 |
нв |
Анісімова Ю. |
50 м вільний стиль – жінки - старша група |
||||||
S - 3 |
||||||
1 |
Станкевич Юлія |
2004 |
S - 3 |
1.30.95 |
КМС |
Соколова О.,Соколов О |
S - 6 |
||||||
1 |
Федоренко Софія |
2004 |
S - 6 |
0.50.36 |
ІІ |
Єсіпенко Ю.О. |
2 |
Сероватова Катерина |
2004 |
S - 6 |
1.51.95 |
нв |
Вінницький В.Л. |
S - 8 |
||||||
1 |
Пилипчук Олександра |
2003 |
S - 8 |
0.45.7 |
ІІ |
Автономов Є. |
2 |
Сероватова Богдана |
2004 |
S - 8 |
1.02.32 |
І юн |
Вінницький В.Л. |
S - 14 |
||||||
1 |
Іщенко Ліна |
2003 |
S - 14 |
1.04.7 |
нв |
Анісімова Ю. |
2 |
Мельник Оксана |
2003 |
S - 14 |
1.14.32 |
нв |
Анісімова Ю. |
50 м вільний стиль – чоловіки - молодша група |
||||||
S - 8 |
||||||
1 |
Савченко Давид |
2007 |
S - 8 |
2.01.32 |
нв |
Єсіпенко Ю.О. |
S - 9 |
||||||
1 |
Корбут Антон |
2006 |
S - 9 |
0.51.82 |
ІІ юн |
Єсіпенко Ю.О. |
1 |
Запорожець Богдан |
2005 |
S - 9 |
0.51.82 |
ІІ юн |
Лагутенко Р.,Ситнікова Я. |
S - 14 |
||||||
1 |
Яблонський Олександр |
2008 |
S - 14 |
1.19.2 |
нв |
Анісімова Ю. |
50 м брас – жінки - молодша група |
||||||
SB - 7 |
||||||
1 |
Волох Поліна |
2005 |
Sb - 7 |
1.08.07 |
ІІ |
Лагутенко Р.,Ситнікова Я. |
50 м брас – жінки - старша група |
||||||
SB - 8 |
||||||
1 |
Панченко Марія |
2003 |
Sb - 8 |
0.57.48 |
ІІ |
Єсіпенко Ю.О. |
50 м брас – чоловіки - молодша група |
||||||
SB - 5 |
||||||
1 |
Бойко Матвій |
2006 |
Sb - 5 |
1.47.3 |
нв |
Єсіпенко Ю.О. |
SB - 8 |
||||||
1 |
Савченко Давид |
2007 |
SB - 8 |
2.23.64 |
нв |
Єсіпенко Ю.О. |
50 м на спині – жінки - молодша група |
||||||
S - 2 |
||||||
1 |
Крещенко Ольга |
2008 |
S - 2 |
2.56.82 |
ІІІ |
Соколова О.,Соколов О |
S - 3 |
||||||
1 |
Бондарчук Олеся |
2008 |
S - 3 |
2.48.92 |
І юн |
Соколова О.,Соколов О |
S - 4 |
||||||
1 |
Руденко Олександра |
2008 |
S - 4 |
2.20.0 |
І юн |
Соколова О.,Соколов О |
S - 5 |
||||||
1 |
Семенюк Юлія |
2007 |
S - 5 |
1.34.7 |
ІІІ |
Соколова О.,Соколов О |
2 |
Леонтьєва Вікторія |
2009 |
S - 5 |
1.57.0 |
І юн |
Ситнікова Я.,Автономов Є. |
S - 6 |
||||||
1 |
Гнатенко Валерія |
2006 |
S - 6 |
1.28.61 |
І юн |
Лагутенко Р.,Ситнікова Я. |
S - 7 |
||||||
1 |
Волох Поліна |
2005 |
S - 7 |
0.57.7 |
І |
Лагутенко Р.,Ситнікова Я. |
2 |
Онищенко Слава |
2008 |
S - 7 |
1.18.92 |
І юн |
Лагутенко Р.,Автономов Є. |
3 |
Ларіна Анна |
2005 |
S - 7 |
1.25.13 |
І юн |
Лагутенко Р.,Автономов Є. |
S - 8 |
||||||
1 |
Сторожук Єва-Марія |
2009 |
S - 8 |
1.29.20 |
ІІ юн |
Соколова О.,Соколов О |
S - 13 |
||||||
1 |
Братіца Вікторія |
2005 |
S - 13 |
1.04.39 |
ІІ юн |
Лагутенко Р.,Автономов Є. |
S - 14 |
||||||
1 |
Харченко Марія |
2005 |
S - 14 |
1.08.20 |
ІІІ юн |
Єсіпенко Ю.О. |
2 |
Сівко Алевтина |
2005 |
S - 14 |
1.23.64 |
нв |
Анісімова Ю. |
3 |
Пінчук Анастасія |
2007 |
S - 14 |
1.56.80 |
нв |
Соколова О.,Соколов О |
50 м на спині – жінки - старша група |
||||||
S - 3 |
||||||
1 |
Станкевич Юлія |
2004 |
S - 3 |
1.36.32 |
І |
Соколова О.,Соколов О |
S - 6 |
||||||
1 |
Федоренко Софія |
2004 |
S - 6 |
1.00.26 |
ІІ |
Єсіпенко Ю.О. |
2 |
Сероватова Катерина |
2004 |
S - 6 |
1.35.0 |
ІІ юн |
Вінницький В.Л. |
S - 8 |
||||||
1 |
Сероватова Богдана |
2004 |
S - 8 |
1.07.02 |
ІІІ |
Вінницький В.Л. |
S - 14 |
||||||
1 |
Іщенко Ліна |
2003 |
S - 14 |
1.21.51 |
нв |
Анісімова Ю. |
2 |
Мельник Оксана |
2003 |
S - 14 |
1.37.89 |
нв |
Анісімова Ю. |
50 м на спині – чоловіки - молодша група |
||||||
S - 6 |
||||||
1 |
Бойко Матвій |
2006 |
S - 6 |
1.35.42 |
нв |
Єсіпенко Ю.О. |
S - 9 |
||||||
1 |
Запорожець Богдан |
2005 |
S - 9 |
0.56.67 |
І юн |
Лагутенко Р.,Ситнікова Я. |
2 |
Корбут Антон |
2006 |
S - 9 |
1.02.60 |
ІІ юн |
Єсіпенко Ю.О. |
S - 14 |
||||||
1 |
Яблонський Олександр |
2008 |
S-14 |
1.20.02 |
нв |
Анісімова Ю. |
50 м батерфляй – жінки - старша група |
||||||
S - 8 |
||||||
1 |
Панченко Марія |
2003 |
S - 8 |
0.49.32 |
ІІ |
Єсіпенко Ю.О. |
2 |
Пилипчук Олександра |
2003 |
S - 8 |
1.13.64 |
ІІ юн |
Автономов Є. |