З 13 по 15 грудня 2021р. у м. Кам'яньске відбувся Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями ОРА, порушеннями зору та РФР.
Результати:
50 м вільний стиль - жінки S6 - S14
Пилипчук Олександра – перше місце
Денисенко Катерина – перше місце
Мілантьєва Поліна – перше місце
Братіца Вікторія – друге місце
50 м вільний стиль - чоловіки S6 - S14
Смолянінов Данило – друге місце
Нєпогод'єв Олександр – друге місце
Перехрест Валерій – четверте місце
Перепадя Дмитро – четверте місце
Теленков Микита – п’яте місце
Буяло Дмитро – десяте місце
200 м комплексне плавання - жінки SM5 - SM14
Федоренко Софія – перше місце
Скрильник Анна – перше місце
200 м комплексне плавання - чоловіки SM5 - SM14
Перепадя Дмитро – перше місце
50 м брас - жінки SB4 - SB14
Волох Поліна – друге місце
50 м брас - чоловіки SB4 - SB14
Смолянінов Данило – друге місце
Нєпогод'єв Олександр – третє місце
Запорожець Богдан – шосте місце
50м вільний стиль - жінки S1 - S5
Пастушенко Олена – перше місце
Дем'яненко Катерина – друге місце
Федоренко Софія – друге місце
Сакало Марія – третє місце
Станкевич Юлія – третє місце
Волох Поліна – четверте місце
50 м вільний стиль - чоловіки S1 - S5
Калінін Єгор – сьоме місце
50 м батерфляй - чоловіки - S8 - S14
Перепадя Дмитро – третє місце
50 м брас - чоловіки SB1 - SB3
Калінін Єгор – восьме місце
100 м брасс - жінки SB4 - SB14
Волох Поліна – друге місце
Скрильник Анна – друге місце
100 м брасс - чоловіки SB4 - SB14
Смолянінов Данило – третє місце
200 м вільний стиль - жінки S1 - S5, S14
Пастушенко Олена – перше місце
Сакало Марія – друге місце
Федоренко Софія – друге місце
400 м вільний стиль - жінки S6 - S13
Пилипчук Олександра – перше місце
Братіца Вікторія – друге місце
400 м вільний стиль - чоловіки S6 - S13
Перехрест Валерій – перше місце
Нєпогод'єв Олександр – перше місце
50 м на спині - жінки - S1 - S5
Пастушенко Олена – друге місце
Волох Поліна – друге місце
Дем'яненко Катерина – третє місце
Станкевич Юлія – третє місце
Сакало Марія – четверте місце
50 м на спині - чоловіки S1 - S5
Калінін Єгор – п’яте місце
100 м на спині - жінки -S6 - S14
Мілантьєва Поліна – перше місце
Скрильник Анна – третє місце
100 м вільний стиль - жінки S3 - S14
Пилипчук Олександра – перше місце
Братіца Вікторія – друге місце
Волох Поліна – друге місце
Станкевич Юлія – третє місце
100 м вільний стиль - чоловіки S3 - S14
Смолянінов Данило – перше місце
Нєпогод'єв Олександр – третє місце
Перепадя Дмитро – четверте місце
Перехрест Валерій – п’яте місце
Калінін Єгор – сьоме місце
100 м на спині - жінки S1 - S2
Пастушенко Олена – друге місце
Дем'яненко Катерина – третє місце
Сакало Марія – четверте місце
50 м на спині - жінки S6 - S14
Денисенко Катерина – перше місце
Братіца Вікторія – перше місце
Мілантьєва Поліна – перше місце
50 м на спині - чоловіки S6 - S14
Нєпогод'єв Олександр – друге місце
Смолянінов Данило – друге місце
Запорожець Богдан – третє місце
Перехрест Валерій – п’яте місце
50 м батерфляй - жінки S1 - S7
Федоренко Софія – перше місце
Пилипчук Олександра – перше місце
Скрильник Анна – друге місце
100 м батерфляй - чоловіки S8 - S14
Перепадя Дмитро – друге місце
Тренери спортсменів Києва - Автономов Є., Сальнікова О., Козакевич І., Єсіпенко Ю., Чернов А., Лагутенко Р., Цілувальников О., Петров Е., Ситнікова Я., Соколова О.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з вдалими виступами на чемпіонаті!