З 02 по 05 червня у місті Кам’янське пройшли фінальні змагання ХХVІІІ Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед дітей з інвалідністю, присвяченої 30-й річниці незалежності України.
Результати київських спортсменів:
50 м вільний стиль - дівчата - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Бондарчук Олеся – перше місце
Леонтьєва Вікторія – перше місце
Онищенко Слава – друге місце
З порушенням слуху
Бондаренко Надія – друге місце
Шаповалова Аліна – четверте місце
50 м вільний стиль - дівчата - старша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Білоцька Дар'я – перше місце
Гнатенко Валерія – перше місце
З порушенням слуху
Коваль Віталіна – перше місце
50 м вільний стиль - юнаки - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Назарчук Назар – перше місце
З порушенням слуху
Малиновський Артем – четверте місце
Сломчинський Богдан – сьоме місце
50 м вільний стиль - юнаки - старша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Савченко Давид – шосте місце
Корбут Антон – друге місце
З порушенням слуху
Автономов Антон – перше місце
Кудляк Олександр – п’яте місце
50 м брас - дівчата - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Суханюк Вікторія – перше місце
Коваленко Дар'я – друге місце
З порушенням слуху
Шаповалова Аліна – п’яте місце
50 м брас - дівчата - старша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Семенюк Юлія – перше місце
Полтавець Олена – друге місце
Швець Олександра – третє місце
З порушенням розумового та фізичного розвитку
Пінчук Анастасія – перше місце
З порушенням слуху
Сінчак Анастасія – друге місце
50 м брас - юнаки - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Сорока Едуард – перше місце
Сорокін Микола – друге місце
Назарчук Назар – третє місце
З порушенням слуху
Тихопієнко Антон – перше місце
50 м брас - юнаки - старша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Савченко Давид – п’яте місце
Корбут Антон – друге місце
З порушенням слуху
Тимофеєв Владислав – перше місце
50 м батерфляй - дівчата - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Коваленко Дар'я – перше місце
50 м батерфляй - дівчата - старша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Гнатенко Валерія – перше місце
З порушенням слуху
Трошина Єлізавета – перше місце
50 м батерфляй - юнаки - старша група
З порушенням слуху
Кудляк Олександр – третє місце
100 м вільний стиль - дівчата - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Леонтьєва Вікторія – перше місце
Онищенко Слава – перше місце
З порушенням слуху
Бондаренко Надія – третє місце
100 м вільний стиль - дівчата - старша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Білоцька Дар'я – друге місце
З порушенням слуху
Сінчак Анастасія – перше місце
Коваль Віталіна – друге місце
100 м вільний стиль - юнаки - молодша група
З порушенням слуху
Малиновський Артем – шосте місце
100 м вільний стиль - юнаки - старша група
З порушенням слуху
Тимофеєв Владислав – перше місце
Кудляк Олександр – п’яте місце
100 м брас - дівчата - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Суханюк Вікторія – друге місце
Коваленко Дар'я – третє місце
З порушенням розумового та фізичного розвитку
Пінчук Анастасія – перше місце
З порушенням слуху
Шаповалова Аліна – четверте місце
100 м брас - дівчата - старша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Семенюк Юлія – перше місце
Полтавець Олена – друге місце
Швець Олександра – третє місце
100 м брас - юнаки - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Сорока Едуард – третє місце
З порушенням слуху
Тихопієнко Антон – перше місце
Сломчинський Богдан – п’яте місце
100 м брас - юнаки - старша група
З порушенням слуху
Тимофеєв Владислав – перше місце
100 м на спині - дівчата - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Бондарчук Олеся – перше місце
Леонтьєва Вікторія – друге місце
100 м на спині - дівчата - старша група
З порушенням слуху
Трошина Єлізавета – перше місце
100 м на спині - юнаки - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Сорокін Микола – третє місце
100 м на спині - юнаки - старша група
З порушенням слуху
Автономов Антон – перше місце
Білярський Нікіта – четверте місце
50 м на спині - дівчата - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Бондарчук Олеся – перше місце
Суханюк Вікторія – перше місце
З порушенням слуху
Бондаренко Надія – друге місце
50 м на спині - дівчата - старша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Білоцька Дар'я – друге місце
Семенюк Юлія – перше місце
Гнатенко Валерія – друге місце
Полтавець Олена – третє місце
Швець Олександра – третє місце
З порушенням розумового та фізичного розвитку
Пінчук Анастасія – друге місце
З порушенням слуху
Трошина Єлізавета – перше місце
50 м на спині - юнаки - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Сорокін Микола – четверте місце
Сорока Едуард – сьоме місце
Назарчук Назар – перше місце
З порушенням слуху
Тихопієнко Антон – третє місце
Сломчинський Богдан – шосте місце
50 м на спині - юнаки - старша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Савченко Давид – п’яте місце
Корбут Антон – друге місце
З порушенням слуху
Автономов Антон – перше місце
Білярський Нікіта – третє місце
200 м комплексне плавання - дівчата - молодша група
З порушенням слуху
Сінчак Анастасія – третє місце
200 м комплексне плавання - дівчата - старша група
З порушенням слуху
Сінчак Анастасія – перше місце
200 м комплексне плавання - юнаки - молодша група
З порушенням слуху
Малиновський Артем – четверте місце
200 м вільний стиль - дівчата - старша група
З порушенням слуху
Коваль Віталіна – перше місце
200 м вільний стиль - юнаки - молодша група
З ураженням опорно- рухового апарату
Онищенко Слава – перше місце
200 м вільний стиль - юнаки - старша група
З порушенням слуху
Білярський Нікіта – четверте місце
Тренери київських спортсменів – Соколова О., Соколов О., Автономов Є., Бистревський Д., Зіненко В., Чернов А., Єсіпенко Ю., Лагутенко Р., Ситнікова Я.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з вдалими виступами!