Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу повернулась сьогодні увечері додому з яскравою перемогою на чемпіонаті Європи, що з 16 по 21 вересня проходив у м. Хельсингборг, Швеція.

До п'яти медалей в індивідуальному заліку (1 золота, 2 срібні та 2 бронзові) паралімпійці України додали ще вчора 2 золоті та 1 бронзову командну медаль! Таким чином, у загальному підсумку, результат національної команди на чемпіонаті Європи - 8 нагород, серед яких - 3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалей.

У командних змаганнях високі нагороди вибороли:
Іван Май, Дідух Віктор (8 клас) - золото;
Лев Кац, Ніколенко Максим (9 клас ) - золото (перемогли команду Швеції, яка приймала цей чемпіонат Європи) ;
Олександр Єзик, Гулик Роман, Петрунів Василь (3 клас ) - бронза.
Усі тенісні поєдинки наживо можна відслідковувати за посиланням https://www.youtube.com/playlist?list=PLu9LvZZGJPEy4J_aiDTJ5CVVwRU2YRkdW&fbclid=IwAR190KwHW8lKlfzYZOV-7yb8WV7XlqX1Pi7oFhwVmwD_zMoEn-OTIYOEShA
У чемпіонаті Європи взяли участь 311 спортсменів з 32 країн, команда України була представлена 13 спортсменами.
Разом зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України - компаніями lifecell та ВОЛЯ - вітаємо усю національну паралімпійську збірну команду з настільного тенісу з потужним виступом на чемпіонаті Європи та успішного шляху до Токіо-2020!
Джерело інформації:
https://new.paralympic.org.ua/ua/news/ukrayinski-paratenisisti-povernulis-dodomu-z-peremogoyu?fbclid=IwAR2SnDe0rGwrwXlF-FuVUritrFvYjXRr4_1FnvtAjYmRYY9PX8zQvOCW-9k