52890024_2160136000720280_8190248199609384960_o.jpg

Сьогоднішній естафетний день видався досить успішним для національної паралімпійської збірної команди України на чемпіонаті світі, що проходить в канадському місті Принс Джордж. У доробку українців сьогодні, 23 лютого,  - дві медалі, одна з яких золота, друга - бронзова. Так, наразі у команди, у передостанній день змагань, 38 медалей: 9 золотих, 14 срібних та 15 бронзових нагород та стійка перша позиція у світі! 
 Золоті медалі вибороли у змішаній есафеті Суярко Дмитро, Потапенко Василь (гайд), Кононова Олександра та Ляшенко Людмила (це вже четверта золота нагорода у Люди!), а бронзові медалі у відкритій естафеті завоювали: Решетинський Ярослав, Яременко Костянтин (гайд), Конашук Богдана, Вовчинський Григорій, Ковалевський Анатолій та Мукшин Олександр (гайд).

Завтра, у день завершення чемпіонату світу, продовжимо дивитись (on-line трансляція на фейсбук сторінці Національного комітету спорту інвалідів України -https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/) і вболівати разом з офіційним технологічним діджітал-партнером Національного комітету спорту інвалідів України - компанією lifecell та офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України компанією ВОЛЯ за національну паралімпійську збірну команду України! 

 

                                                                                                                                                                          Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України