Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
 • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

 • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

 • 1
 • 2

𝟐𝟗 медалей та друге місце у світі – такий підсумок національної паралімпійської збірної команди з лижних перегонів та біатлону на кубкові світу, що сьогодні завершився у Словенії, м. Кранська Гора/Планіца. Тільки в останній день змагань (в біатлоні, спринт) спортсмени України вибороли 𝟔 високих нагород, серед яких – 𝟏 золота, 𝟐 срібні та 𝟑 бронзові нагороди і вже третій змагальний день поспіль закріпили другу позицію в світі і за кількістю золотих нагород, і за загальною кількістю медалей. Загалом в України 𝟔 🥇золотих, 𝟏𝟎 🥈 срібних та 𝟏𝟑 🥉бронзових нагород. За збірною України - команди США (𝟔 золотих, 𝟓 срібних та 𝟏 бронзова медалі), Австрії (𝟐 золоті та 𝟏 бронзова медалі), Італії (𝟏 золота та 𝟐 срібні медалі), Франції (𝟓 срібних та 𝟏 бронзова медаль) та Німеччини (𝟐 срібних та 𝟑 бронзові медалі).
Сьогодні знов не обійшлось без українського п’єдесталу у виконанні дівчаток в класі стоячи Ляшенко Людмили ( 🥇золото), Буй Ірини (🥈срібло) та Кононової Олександри (🥉бронза). Це вже шостий поспіль - усі 6 змагальних днів - український п’єдестал.
У класі сидячи в чоловіків нагороди вибороли Радь Тарас – 🥈срібло та Кравчук Василь – 🥉бронза.
У хлопців з порушеннями зору третім 🥉 став Решетинський Ярослав з гайдом Яременко Костянтином.
Найкраще від команди виступили Ляшенко Людмила, у доробку якої - 𝟓 золотих та 𝟏 срібна медалі, та Кононова Олександра, яка виборола 𝟏 золоту, 𝟐 срібні й 𝟐 бронзові медалі.
У змаганнях, що тривали з 3 по 10 березня, взяли участь представники 13 країн світу, Україну представили на цьому важливому міжнародному спортивному форумі 19 спортсменів, у тім числі - 5 гайдів.
𝟗 спортсменів України з 𝟏𝟒 вибороли високі нагороди кубку світу-𝟐𝟎𝟐𝟏!
З 15 березня команда продовжить змагатись далі в Фінляндії, Вуокатті на кубкові світу з лижних перегонів та біатлону (15-23 березня). Вболіваємо за українських паралімпійців і далі!

 

Наші контакти

 

 (044) 293-20-43 - спортивний відділ

 (044) 293-20-40 - відділ кадрів

050 547-78-89

 (044) 293-20-33 - організаційний відділ

 (044) 293-20-30 - бухгалтерія

mailinvasportkiev@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

Додати новину

Партнери

 • Simple Item 18

  Simple Item 18

 • НСК "Олимпийский"
 • Simple Item 16

  Simple Item 16