З 09 по 11 листопада 2018 року у м.Суми відбувся чемпіонат України з дзюдо серед глухих спортсменів. Захід проводився у СК “Динамо”.

На сумському татамі зібралися спортсмени з 11 областей України. 52 дзюдоїсти з Харківської, Херсонської, Вінницької, Сумської, Миколаївської, Донецької, Одеської, Житомирської, Дніпровської, Київської та Тернопільської областей змагалися у дорослій віковій категорії віком від 15 років.

 

“Чемпіонат України проводиться щорічно. До Сум він завітав уперше. Для дзюдоїстів з вадами слуху проводиться декілька стартів в Україні. Навесні – Всеукраїнський турнір, який за останні два роки вже став міжнародним, оскільки участь у ньому приймають також спортсмени з інших країн. І восени проходить Чемпіонат України з дзюдо для дорослих. Заходи проводяться з метою популяризації цього виду спорту серед спортсменів з вадами слуху. Оскільки у Сумах є спеціалізовані школи, секції, думаю це чудова можливість надихнути дзюдоїстів-початківців на великі звершення та перемоги” – говорить Віталій Харламов, старший тренер збірної команди по дзюдо серед спортсменів з вадами слуху.

Протокол змагань [ЗАВАНТАЖИТИ]

Фоторепортаж