30 січня Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України, Національна Асамблея людей з інвалідністю спільно з Київським національним університетом ім.Шевченка (а власне Інститутом журналістики КНУ ім. Т. Шевченка) офіційно відкрили МЕДІАШКОЛУ «Другий подих» для екс-спортсменів (паралімпійців та дефлімпійців) та людей з інвалідністю.

 

У відкритті взяли участь:

- Валерій Сушкевич - Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю;
- Володимир Бугров - професор, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
- Володимир Різун - професор, директор Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

 

а також викладачі медіашколи "Другий подих"; представники громадянського суспільства, члени національної паралімпійської та дефлімпійської збірних команд тастудентство Інституту журналістики.

 

Медіашкола - це реальний шанс спортсменам паралімпійцям та дефлімпійцям, які завершили спортивну кар’єру, відкрити у собі друге дихання на царині журналістики, а людям з інвалідністю отримати нові знання та освіту в спортивній журналістиці.

Заняття в медіашколі розпочнуться у лютому та триватимуть до кінця червня 2020 року. Навчання відбуватиметься в Інституті журналістики щопонеділка, з 13 до 17:00.

Усім, хто зацікавлений цією інформацією, хто хоче себе спробувати у якості студента медіашколи "Другий подих" пишіть на наступну пошту:

sbreath2020@gmail.com 

 

Джерело інформації:

https://naiu.org.ua