У м. Київ (боулінг-клуб «Gulliver»), з 17-18 жовтня2018., пройшов Чемпіонат міста Києва з боулінгу серед глухих спортсменів.
ПРОТОКОЛ
Чемпіонату Києва з боулінгу
серед спортсменів з вадами слуху (юнаки та юніори)
Індивідуальний залік, юніорки (2000-2002)
№ |
Прізвище,ім'я |
Рік народження |
№ школи |
1 |
2 |
3 |
4 |
Сума |
Ср. результат |
1 |
Вербіцька Дарія |
2001 |
6 |
86 |
106 |
76 |
82 |
350 |
87,5 |
2 |
Поля руш Дорина |
2001 |
18 |
71 |
103 |
81 |
76 |
331 |
82,8 |
3 |
Яременко Аніто |
2001 |
6 |
74 |
63 |
86 |
69 |
292 |
73,0 |
4 |
Моргунова Юлія |
2001 |
18 |
65 |
74 |
67 |
70 |
276 |
69,0 |
5 |
Слабоуз Анастасія |
2002 |
18 |
57 |
99 |
74 |
44 |
274 |
68,5 |
п/к |
Копач Марія |
2002 |
9 |
73 |
68 |
69 |
93 |
303 |
75,8 |
Парній залік, юніори (2000-2002)
№ |
Прізвище,ІЛЛЯ |
№ школи |
1 |
2 |
3 |
4 |
Сума |
Загальна сума |
Ср. результа |
1 |
Дідковський Олександр |
6 |
87 |
100 |
105 |
87 |
379 |
734 |
91,8 |
|
Білінський Констант. |
|
88 |
76 |
110 |
81 |
355 |
|
|
2 |
Писаненко Леонід |
18 |
69 |
52 |
76 |
102 |
299 |
670 |
83,8 |
|
Колесніченко Олексій |
|
103 |
92 |
77 |
99 |
371 |
|
|
3 |
Дудка Валерій |
9 |
79 |
84 |
108 |
90 |
361 |
638 |
79,8 |
|
Рудницький Микола |
|
69 |
58 |
45 |
105 |
277 |
|
|
4 |
Богоніс Тарас |
9 |
83 |
79 |
91 |
58 |
311 |
587 |
73,4 |
|
Моїссеєв Ян |
|
87 |
53 |
45 |
91 |
276 |
|
|
п/к |
Видиборець Юрій |
6 |
117 |
112 |
145 |
100 |
474 |
794 |
99,3 |
|
Гарбузюк Віталій |
|
67 |
93 |
81 |
79 |
320 |
|
|
п/к |
Вербило Філіп |
|
41 |
35 |
92 |
88 |
256 |
634 |
79,3 |
|
Ягодін Давід |
|
79 |
130 |
85 |
84 |
378 |
|
|
Парній залік, юніорки (2000-2002)
№ |
Прізвище,ІЛЛЯ |
№ школи |
1 |
2 |
3 |
4 |
Сума |
Загальна сулла |
Ср. результа |
1 |
Яременко Аніта |
6 |
74 |
63 |
86 |
69 |
292 |
642 |
80,3 |
|
Вербіцька Дарія |
|
86 |
106 |
76 |
82 |
350 |
|
|
2 |
Поля руш Дари но |
18 |
71 |
103 |
81 |
76 |
331 |
607 |
75,9 |
|
Моргунова Юлія |
|
65 |
74 |
67 |
70 |
276 |
|
|
н/К |
Слабоуз Анастасія |
|
57 |
99 |
74 |
44 |
274 |
577 |
72,1 |
|
Копач Марія |
|
73 |
68 |
69 |
93 |
303 |
|
|
Індивідуальний залік
Місце |
Юнаки |
№ школи |
1 |
Паніван Руслан |
18 |
2 |
Марчищак Вадим |
6 |
3 |
Иарабінович Олександр |
6 |
4 |
Карабець Стефан |
18 |
5 |
Панасюк Олександр |
6 |
б |
|
|
Місце |
Дівчатки |
№ школи |
1 |
Мостенська Валентина |
18 |
2 |
Слабоуз Анастасія |
18 |
3 |
Красноглазова Катерина |
18 |
4 |
Копанова Олена |
18 |
5 |
Нежур Вікторія |
6 |
6 |
Вознюк Людмила |
6 |
Парний залік.
Місце |
Юнаки |
№ школи |
п/к |
Карабець Стефан |
18 |
|
Паніван Руслан |
|
п/к |
Карабінович Олександр |
6 |
|
Марчищак Вадим |
|
п/к |
Панасюк Олександр |
6 |
Парний залік.
Місце |
Дівчатки |
№ школи |
1 |
Слабоуз Анастасія |
18 |
|
Мостенська Валентина |
|
2 |
Красноглазова Катерина |
18 |
|
Копанова Олена |
|
3 |
Вознюк Людмила |
6 |
|
Нежур Вікторія |
|