Національна паралімпійська збірна команда з парабадмінтону успішно змагається на міжнародному рейтинговому турнірі з парабадмінтону, що проходить з 11 по 16 травня у м. Картахена (Іспанія). По завершеннню п'ятого змагального дня змагань українці вибороли 1 срібну та 2 бронзові медалі. 

 

Переможцями станом на сьогодні, 15 травня, стали:

- Чирков Олександр - 3 місце в одиночній категорії;

- жіноча пара Редька Іванна/Козина Оксана - 3 місце;

- Козлова Ніна в парі мікст - 2 місце 

Крім того, Козина Оксана потрапила до фіналу і завтра, 16 травня, у прикінцевий день змагань боротиметься за золото. Тож побажаємо перемоги Оксані! Триматимемо кулачки! 

 

Слідкувати за змаганнями та вболівати за національну паралімпійську збірну команду України з бадмінтону можна за наступним лінком: 

https://www.youtube.com/channel/UC13ax_USbOXu7P8R1r89bTA 

 

Результати змагань наживо тут:

https://bwfpara.tournamentsoftware.com/tournament/43ad7693-2135-4b30-b17b-faa4ed5e5eef/matches/

 

У змаганнях беруть участь 157 спортсменів з інвалідністю з понад 36 країн світу. Від команди України 7 спортсменів змагаються за найвищі нагороди та ліцензії до Паралімпіади-2020. Це прикінцевий міжнародний турнір для здобуття рейтингу та отримання ліцензій на Паралімпійські ігри в Токіо. 

До речі, бадмінтон дебютує на Паралімпійських іграх в Японії у вересні цього року. 14 комплектів нагород буде розіграно у цьому виді спорту в Токіо-2020.

 

 джерело інформації:

https://paralympic.org.ua/