12-13 грудня у столиці пройшов Кубок міста Києва з плавання серед спортсменів з порушенням слуху (чоловіки, жінки).
Змагання відбувалися у будівлі басейну «ЦСК ЗСУ». Все пройшло у відповідності до всіх норм та правил.
Результати змагань
100 метрів вільним стилем жінки (freestyle):
Перше місце – Григорова Анастасія, друге місце – Сінчак Анастіся, третє місце – Пилипчук Олександра.
100 метрів вільним стилем чоловіки (freestyle):
Перше місце – Дудник Максим, друге місце – Султанов Ілля, третє місце – Литвененко Олексій.
50 метрів на спині жінки (backstroke)
Перше місце – Трошина Єлізавета, друге місце – Бондаренко Надія, третє місце – Ткаченко Аріна.
50 метрів на спині чоловіки (backstroke)
Перше місце – Автономов Антон, друге місце – Литвиненко Микола, третє місце – Тихопієнко Антон.
50 метрів батерфляй чоловіки (fly)
Перше місце – Дудник Микола, друге місце – Сулианов Ілля, третє місце – Литвиненко Олексій.
100 метрів брас жінки (breaststroke)
Перше місце – Трошина Єлізавета, друге місце – Сінчак Анастасія, третє місце – Шаповалова Аліна.
100 метрів брас чоловіки (breaststroke)
Перше місце – Тимофєєв Владислав, друге місце – Тихопієнко Антон, третє місце – Мірошник Данило.
50 метрів вільним стилем жінки (freestyle)
Перше місце – Григорова Анасія, друге місце – Сінчак Анастасія, третє місце – Бондаренко Надія.
50 метрів вільним стилем чоловіки (freestyle)
Перше місце – Литвиненко Олексій, друге місце – Дудник Максим, третє місце – Султанов Ілля.
100 метрів на спині жінки (backstroke)
Перше місце – Трошина Єлізавета, друге місце – Воровченко Софія.
100 метрів на спині чоловіки (backstroke)
Перше місце – Автономов Антон, друге місце – Литвиненко Микола, третє місце – Білярський Нікіта.
200 метрів вільним стилем жінки (freestyle)
Перше місце – Бондаренко Надія.
200 метрів вільним стилем чоловіки (freestyle)
Перше місце – Дудник Максим, друге місце – Литвиненко Олексій, третє місце – Тихопієнко Антон.
100 метрів батерфляй жінки (butterfly)
Перше місце – Григорова Анастасія.
100 метрів батерфляй чоловіки (butterfly)
Перше місце – Сулианов Ілля, друге місце – Богоніс Тарас, третє місце – Трикіша Максим.
50 метрів брас жінки (breaststroke)
Перше місце – Сінчак Анастасія, друге місце – Трошина Єлізавета, третє місце – Шаповалова Аліна.
50 метрів брас чоловіки (breaststroke)
Перше місце – Тимофєєв Владислав, друге місце – Тихопієнко Антон, третє місце – Цедік Максим.
Вітаємо переможців!