МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ "ІНВАСПОРТ"
КІРОВОГРАДСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ "ІНВАСПОРТ
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ З УОРА, ВАДАМИ ЗОРУ ТА РФР
03-04 червня 2017 року м. Кропивницький
1-й день, 03 червня, субота |
||||||||
8:45 |
Стрибки у довжину |
Ч |
F-11-12 |
|||||
9:00 |
Штовхання ядра |
Ж |
На стільці |
№1 |
||||
9:00 |
Штовхання ядра |
Ч |
T-11,12,13,20 |
№2 |
||||
9:00 |
Штовхання ядра |
Ж |
F-11-46 |
№3 |
||||
Біг 400м |
Ч |
Всі класи |
9:30 |
Стрибки у довжину |
Ч |
F-37, 38 |
||
9:45 |
Штовхання ядра |
Ж |
F-40-43,20 |
|||||
Біг 400м |
Ж |
Всі класи |
9:45 |
|||||
9:50 |
Штовхання ядра |
Ч |
На стільці |
№1 |
||||
10:15 |
Стрибки у довжину |
Ч |
F-35-36, 20 |
|||||
10:15 |
Штовхання ядра |
Ч |
F-35-36 |
№2 |
||||
10:15 |
Штовхання ядра |
Ч |
F-37-38 |
№3 |
||||
11:00 |
Стрибки у довжину |
Ч |
F-40-46,13 |
|||||
16:30 Урочисте відкриття змагань |
||||||||
17:00 |
Метання списа |
Ж,Ч |
На стільці |
|||||
17:00 |
Штовхання ядра |
Ч |
F-40-47 |
|||||
17:00 |
Метання списа |
Ж |
F-42,46,20 |
|||||
17:30 |
Метання списа |
Ч |
F-11,13,20,36,37 |
|||||
Біг 100м |
Ч |
Всі класи |
17:55 |
|||||
18:00 |
Стрибки у довжину |
Ж |
F-20,38 |
|||||
Біг 1500м |
Ч |
Всі класи |
18:30 |
|||||
Біг 1500м |
Ж |
Всі класи |
18:40 |
Метання списа |
Ч |
F-38,42,44,46 |
||
Біг 100м Фінал |
Ж |
Всі класи |
18:50 |
|||||
19:15 Нагородження: біг 400м Ж,Ч; штовхання ядра на стільці Ж, Ч F11-13, Ж F11-46; стрибки у довжину Ч F 37-38; |
||||||||
2-й день, 04 червня, неділя |
||||||||
8:45 |
Стрибки у довжину |
Ж |
F11-12 |
|||||
Біг 3000м |
Ч |
Т |
9:00 |
Метання диска |
Ж |
на стільці |
||
9:00 |
Метання диска |
Ж |
F35-38 |
верх |
||||
9:00 |
Метання диска |
Ч |
F13,20,35 |
стадіон |
||||
Біг 200м |
Ж |
Всі класи |
9:30 |
Потрійний стрибок |
Ж,Ч |
всі класи |
||
Біг 200м |
Ч |
Всі класи |
9:45 |
|||||
Біг 800м |
Ж |
Всі класи |
10:00 |
Метання диска |
Ч |
F 42-45 |
верх |
|
10:00 |
Метання диска |
Ч |
F 36-38 |
стадіон |
||||
10:00 |
Метання диска |
Ч |
на стільці |
|||||
Біг 800м |
Ч |
Т 11-47 |
10:15 |
|||||
10:30 |
Стрибки у довжину |
Ч |
F 11-47 |