Національна паралімпійська збірна з фехтування на візках повернулась в Україну з  п'ятьма високими нагородами індивідуальних змагань етапу кубку світу з фехтування на візках, що пройшов у місті Егер (Угорщина) і в якому взяли участь спортсмени з 29 країн світу.

У доробку українців: 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові.  Причому, саме представницям жіночої шаблі та рапіри вдалось показати якравий спортивний результат, у чоловіків лише одна бронза. У командних змаганнях національній збірній не вдалось дістатись подіуму.

Відтак, золото на рахунку шаблістки харків'янки Олени Федоти (категорія В). У фіналі змагань вона з рахунком 15:3 перемогла Ірину Мішурову з Росії.

Дві срібні медалі у львів'янки Наталі Морквич (у шаблі та рапірі, категорія А). Бронзова медаль ухарків'янки Євгенії Бреус, яка з рахунком 15:10 поступилася коліжанці по команді Наталі Морквич.

Єдиним призером серед чоловіків у збірній став Андрій Демчук. Він виборов бронзу у фехтуванні на рапірі (категорія А).

Вітаємо команду з перемогою та бажаємо ще яскравішого поступу на шляху до #Паралімпіада2020.