15 високими нагородами та другим місцем у світі завершила кубок світу у Варшаві національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках.

Сьогодні,11 липня, срібну крапку на цьому міжнародному спортивному форму поставила жіноча рапірна команда у складі: Морквич Наталії (кат. А), Дьолог Надії (кат. В), Мандрик Наталії (кат. А), Єсіної Ольги (кат. В). Загалом у доробку українських парафехтувальників – 4 золоті, 6 срібних та 5 бронзових медалей.

 

Справжнім тріумфатором від України на цих змаганнях став Шавкун Сергій - у доробку спортсмена 2 «золота», також чемпіонські звання у Бреус Євгенії та Морквич Наталі.

 

Всього у змаганнях кубку світу взяли участь 145 спортсменів з 19 країн. Національна паралімпійська збірна команда України у складі 15 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, поступилась лиш росіянам, та випередила господарку цих змагань - команду Польщі.

 

Вітаємо українських парафехтувальників з яскравою перемогою на кубкові світу, який став завершальним етапом перед Паралімпіадою-2020. Попереду лиш Токіо!

 

 

джерело інформації:

 https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/