У Києві, на «Площі зірок», що біля торгівельно-розважального центру Гулівер, засяяла зірка чотириразової паралімпійськоі чемпіонки та бронзової призерки Паралімпіади-2016, багаторазової чемпіонки і призерки світу та Європи, рекордсменки з плавання Єлизавети Мерешко.
Наша сильна паралімпійська зірочка аж розчулилась на урочистості і зі сльозами на очах відкривала цю майже голівудську, за її словами, відзнаку.
Як сказала Чемпіонка - ця зірка, заслуга усіх, хто вкладав свої зусилля у спільний результат. Ліза пригадала маму, яка дивиться на неї з неба, подякувала тренеру Стеллі Бенедик, Національному паралімпійському комітетові та його очільнику Валерію Сушкевичу.
За словами Єлизавети Мерешко - якби не вони, не було б цієї відзнаки.
Валерій Сушкевич з цієї нагоди наголосив: « Дуже значимо, що саме в цьому році, коли весь світ зі сподіваннями готується до двох найвищих спортивних форумів українська спортивна спільнота відзначає неймовірних спортсменів на Площі Зірок. І серед них – член національної паралімпійської збірної Єлизавета Мерешко, яку ми побачимо у далекому Токіо під час Паралімпіади-2020».
«Сьогодні важливо БАЧИТИ наших видатних і чудових українських спортсменів та надзвичайно важливо БАЧИТИ видатних паралімпійських зірок. Подяка організаторам та творцям цієї яскраво події, які мотивують нас до перемоги України на наступних Олімпійських і Паралімпійських іграх!» - додав президент Національного паралімпійського комітету України.
Долучаємось до усіх вітань та подяк організаторам цього дійства та цієї значимої відзнаки. Це вже третя паралімпійська зірка на Площі зірок! Віримо, що їх відкриватиметься все більше!