Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
 • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

 • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

 • 1
 • 2

ЗАПРОШУЄМО ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА БАЗУ ЗАХІДНОГО РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНОГО ЦЕНТРУ У 2021 РОЦІ

 Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» (далі – Центр) повідомляє про проведення у 2021 році набору до табору фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (с. Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.).

 

Раді повідомити про те, що Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей “Сонячні діти Херсонщини” ініціює проведення конкурсу “Кращі інклюзивні практики України — 2020”.

 

Основна ціль конкурсу - популяризація досягнень у сфері соціальної інклюзії, досвіду подолання соціального відчудження, а також ініціація соціальних майданчиків для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.

 

3 січня 2020 року розпочато реєстрацію заявок учасників конкурсу, прощо оголошено на сторінці “Кращі інклюзивні практики України” у соціальній мережі Фейсбук

https://www.facebook.com/Ukraine.bez.kordoniv/ 

 

 

Оцінювати проекти будуть компетентні громадяни, які мають відношення до сфери освіти, культури, спорту, мистецтва, фотографії тощо. Результати Конкурсу будуть оголошені під час фестивалю кращих інклюзивних практик “Україна без кордонів”, який відбудеться в серпні поточного року. На фестиваль будуть запрошені переможці та найяскравіші учасники Конкурсу для презентації своїх практик і вручення нагород.

 

Наші контакти

phone 7 512 (044) 293-20-43 - спортивний відділ

phone 7 512 (044) 293-20-40 - відділ кадрів

phone 7 512 (044) 293-20-33 - організаційний відділ

phone 7 512 (044) 293-20-30 - бухгалтерія

mailinvasportkiev@ukr.net

Додати новину

Партнери

 • Simple Item 18

  Simple Item 18

 • НСК "Олимпийский"
 • Simple Item 16

  Simple Item 16