Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
 • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

 • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

 • 1
 • 2

ЗАПРОШУЄМО ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА БАЗУ ЗАХІДНОГО РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНОГО ЦЕНТРУ У 2021 РОЦІ

 Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» (далі – Центр) повідомляє про проведення у 2021 році набору до табору фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (с. Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.).

 

Австралійським містом Девенпорт, куди так важко добиралась національна паралімпійська збірна команда з паратриатлону, розпочинається серія чемпіонатів світу 2020 з паратриатлону.  У виконанні українських паратриатлетів на цьому міжнародному спортивному старті, що відбувся 29 лютого - 2 медалі: срібна та бронзова

 

2 місце у киянки Аліси Колпакчи (клас PTS5, спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату). Аліса - учасниця Паралімпіади в Ріо - показує доволі стрімкий ріст в паратриатлоні, тому у нас є всі сподівання на те, що вона стане однією з тих у команді, хто виборе заповітну путівку до Токіо-2020.

3 місце у спортсменки з Київщини Віта Олексюк та її гайда Олександри Гришиної (клас PTVI B2, спортсмени з порушеннями зору). Нарешті вдалось дівчаткам розірвати замкнене коло четвертого місця, що так їх переслідувало останнім часом. Ну і для Віти та цього злагодженого спортивного тандему з Сашею - це прекрасний виступ, зважаючи на те, що спортсменки стартували лише майже три роки тому, в 2017 році. 

Четверте місце у Анатолія Варфоломеєва і його гайда та водночас - головного тренера збірної - Романа Короля (клас PTVI B1, спортсмени з порушеннями зору).

Всі спортсмени, окрім Олександри Гришиної, представляють Київський регіональний центр з фізичної кльтури і спорту  осіб з інвалідністю "Інваспорт", Саша - Дніпропетровський регіон.

Отож, очікуємо повернення команди в Україну. До речі, через те, що відмінили чергові змагання в Абу-Дабі, вся команда повертається в Україну, аби підготуватись до наступного етапу кубку світу, що в травні пройде для спортсменів з порушеннями зору в Сарасоті (США). 

Вітаємо команду з цьогорічним почином та бажаємо вдалого поступу на шляху до #Паралімпіада2020.

Джерело інформації:

https://paralympic.org.ua/ua

 

Наші контакти

phone 7 512 (044) 293-20-43 - спортивний відділ

phone 7 512 (044) 293-20-40 - відділ кадрів

phone 7 512 (044) 293-20-33 - організаційний відділ

phone 7 512 (044) 293-20-30 - бухгалтерія

mailinvasportkiev@ukr.net

Додати новину

Партнери

 • Simple Item 18

  Simple Item 18

 • НСК "Олимпийский"
 • Simple Item 16

  Simple Item 16