DSC 0682

З 01 по 12 вересня 2016 року відбулася чергова фізкультурно-спортивна реабілітація, яка проходила у Західному реабілітаційно-спортивному центрі на базі НКСІУ.

Від Київського міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» програму табору пройшли 27 учасники різних нозологій та 4 супроводжуючих.

Фізкультурно-спортивна реабілітація – це маленьке життя, в якому хтось знайшов собі нових друзів, хтось підвищив фізичну форму, подихав чистим гірським повітрям,весело і корисно провів свій час та покращив своє здоров’я.

Програма реабілітації складалась з занять в тренажерному залі, де до кожного, враховуючи фізичні можливості, проводився індивідуальний підбір вправ, тренування з пілатесу, походи по різним маршрутам карпатських гір. Також до програми входили психофізичні тренування та індивідуальні консультації (за бажанням) які проводились психологом Західного реабілітаційно-спортивного центру. 

DSC 0899В рамках фізкультурно-спортивної реабілітації пройшов турнір з гри Бочче де наша Київська команда посіла 2 місце, та турнір з настільного тенісу.

Також для всіх бажаючих проходили майстер-класи з різних видів творчості, для розвитку творчих здібностей, дрібної моторики рук та загального розвитку.

Вечорами проходили різноманітні ігри на згуртування колективу, розвиваючі ігри, презентації областей, дискотеки, спортивні турніри, шоу талантів - де всі бажаючі мали змогу розкрити свої творчі здібності.

{loadmodule mod_rokgallery,News1}